• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tifozet sulmojne gjyqtarin ne Mynih

sabah

Anëtar i Respektuar
Jo vetem ne Shqiperi tifozet mund te cajne rrethimin e stadiumit dhe te sulmojne gjyqtaret. Skandali i radhes eshte shenuar ne Gjermani ne nje ndeshje te Bundesliges 2. Tifozet e skuadres Mynih 1860 kane hyre ne fushe duke sulmuar gjyqtarin e ndeshjes pas humbjes se skuadres se tyre me Ahlen e vendit te fundit (0:1). Ata kane shfryre te gjithe inatin e tyre mbi gjyqtaret e ndeshjes, nderkohe qe i menjehershem ka qene reagimi i trajnerit Evald Lienen. “Ky eshte nje krim dhe qe ska te beje me futbollin. Kjo eshte e paimagjinueshme. Kjo nuk mund te pranohet kurrsesi”,- ka deklaruar Lienen. Sipas parashikimeve skuadra e Mynih 1860 rrezikon qe te luaje pa tifoze per disa ndeshje nderkohe qe tifozet qe sulmuan gjyqtarin minimalisht nuk do te kene me mundesine te shkojne ne stadium per 3 vjetet e ardhshem.
 
Redaktimi i fundit:
Top