Trailer filmat e fundit ......

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Trailer filmat e fundit ......

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

 

London

carpe diem
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

Scarface Trailer HD (1983)

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

Scarface Trailer HD (1983)


Me duket se e ke kuptuar gabim temen...eshte per trailerat e filmave me te rinj dhe jo te viteve 1983. :)
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

Mezi po e pres të dali .. :)

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

Liam Neeson is back! :lov

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

William Levy :lov2:....kaq mjafton!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

:jupi:
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

Uaaaau do iki ta shof te shtunen sesbon se kishte dal qe sot :D mezi e kam prit fast 7
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

 

Aki

misfit
Titulli: Trailer filmat e fundit ......[video=youtube;COvnHv42T-A]https://www.youtube.com/watch?v=COvnHv42T-A[/video]
 

Aki

misfit
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

Incomiiiiiiiing :D

....there's a neeeew world coming...
 

Fly

Larguar
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

Kjo aktorja e fundit me pelqen goxha.

ka dal ky seriali? serial me duket se ishte apo jo?
 

Aki

misfit
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

Eva Green?

Kjo luan tek Penny Dreadful, tani ne maj fillon sezoni ri, smbaj mend kur sakte, ky trailer larte eshte i nje filmi, del diku nga shtatori-tetori.
 

Fly

Larguar
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

e kam pare Penny Dreadful komplet sa eshte dhene por me kish len pershtypjen qe filmi me siper ishte me seri jo film normal
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

Sa me emocionoi ky trailer-i....mezi pres te dali filmi :)
 

Aki

misfit
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

Sa me emocionoi ky trailer-i....mezi pres te dali filmi :)

ah dhe doja ta sjell e paskam harruar, me pelqeu dhe mua shume, sidomos kjo goca qe nga nje khaleesi kalon ne nje goce te thjeshte clumsy, shume e bukur :)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

My fav game qe u be edhe film !!!! :D


 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

Edhe Warcraft eshte bere film. Por nuk jam fans i warcraftit as WOW (World of warcraft). Assassin's creed eshte loja ime e preferuar qe nga dita e pare/pjesa e pare. Mezi pres ta shoh si film
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

Meqë Melissa McCarthy m'gajas fare lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

Po e sjell dhe kte meqe luan ky i bukuri! :D
 
Top