Trailer filmat e fundit ......

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

[video=youtube;-vwPitt1XMQ]https://www.youtube.com/watch?v=-vwPitt1XMQ[/video]


Ishte film i papare !!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mezi e pres

 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Can't wait...

 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
E pres me padurim... 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Nder filmat ma tbukur qe kam shiku asht me dy seri.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nga dhe si è kuptove qe jam e fiksuar me Winx
🤣
Kur isha 18 vjece, bleva nje pako cheerios qe mbante nje mini loj te tyre dhe shkova te nje fmi qe dija qe kishte kompiutrin 😜
Tpash ne enderr : p
 
Top