Tre gjerat interesante mbi veten tuaj.

Didi

C'est la vie.
Titulli: Tre gjerat interesante mbi veten tuaj.

Nese postojme me Shpesh se nje here tek kjo tema,si i bije pastaj 3 ne kuadrat lol

Pse del jasht teme e?

Njehere thuhen gjerat per veten jo 100 here.
Ti them une per ty? :p

1. Je maloke
2. Ke nje shpirt feminor
3. Je gati 2 metra e gjate lol
 

Endrra

VIP
Titulli: Tre gjerat interesante mbi veten tuaj.

1. me marsh te keqen( qe skam lol)
2. i pershtatem ambjentit si dhe bashkfolesve( ty femij i mbrapsht :p)
3. te kane genjyer( ku ka femra shqiptare 2 m te gjate moj lol)
 
Titulli: Tre gjerat interesante mbi veten tuaj.

1.Degjoj shume
2.S'kam durim (S'ka lidhje me degjimin kjo :p)
3. E harrova treshin lol

Kush te ka genjy qe degjon moj aman, ee?? Lol
Ty vetem druri te mban, ose shkulje flokesh, kapje veshi
Ose ose te kthesh me kok poshte, edhe tymi nga veshet te dali lol

1-Jam king, im the king ne shpin teme:p
2-jam i vetmi ne llojin tim :p ke inat!?
3-jam shpirt mire lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Tre gjerat interesante mbi veten tuaj.

Se mu kujtua tani dicka interesante live...

- Marr bebin ne pune, dhe punojme te dyja 9 ore non stop ;)


me ket rast po shpreh dhe ndjenjat ktu, Lol

Licia%20Ronzulli-1394531.jpg
 

Endrra

VIP
Titulli: Tre gjerat interesante mbi veten tuaj.

Se mu kujtua tani dicka interesante live...

- Marr bebin ne pune, dhe punojme te dyja 9 ore non stop ;)


me ket rast po shpreh dhe ndjenjat ktu, Lol

Licia%20Ronzulli-1394531.jpg

Nje Big like per bossin tend..... Eshte menyra me e mire e mundshme :)
 
Titulli: Tre gjerat interesante mbi veten tuaj.

1. Jam shume shume i thjeshte .....

2. Pendohem shpejt kur beje ndonje gabim .....

3. Dhe nuk jam marak ne para fare ....( qe besa femer te bukure ende nuk takova , ato qe kam takuar te gjitha ose kane qene parelike ose te mashtruara mbas pasuris ose paras !)
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Tre gjerat interesante mbi veten tuaj.

1 - Urrej bizhuterite...
2 - Shkruaj ashtu siç flas...
3 - Me qeshin syte...
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Tre gjerat interesante mbi veten tuaj.

1) Ne plazh rri me shume se 2 ore ne det pa dale...

2) Ne timon te makines s'permbahem dot me gazin

3) 99% te atyre qe shprehen mbi moshen time,e teprojn gjithmone
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Tre gjerat interesante mbi veten tuaj.

Vitrine e bukur kjo tema :eek:le:

1-punetore i pa lodhure
2-gatuaj vete
3-besnik i papare


:lool:
 

Kila

VIP
Titulli: Tre gjerat interesante mbi veten tuaj.

1. I love chips
2. I love chocolats
3. I love candys
 

sensuu

sweet
Titulli: Tre gjerat interesante mbi veten tuaj.

se kam mendjen fare kur flet njeri
me kujtohet ndonje gje.,,dhe me vjen te qesh :p
jam gjithmone me vonese ne shkolle....madje dhe ne provim :(
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Tre gjerat interesante mbi veten tuaj.

se kam mendjen fare kur flet njeri
me kujtohet ndonje gje.,,dhe me vjen te qesh :p
jam gjithmone me vonese ne shkolle....madje dhe ne provim :(

dukesh ca e perhumbur ti edhe nga postimet :)


njs, kjo tema eshte... who cares dmth?

une jam njeri shume interesante, 3 jane shume pak
 
Titulli: Tre gjerat interesante mbi veten tuaj.

Gjumashe ( fle shume ... gjthm mendoja se kur te martohem do permisohem :p po gjendja po njesoj )
Jam shume nostalgjike
Veshtiresi ne pershtatjen e nje vendi ( me zor ambjentohem)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Tre gjerat interesante mbi veten tuaj.

Vetja brenda vetes per vetveten..:)) nje bashkpunim qe here here me perjashton boten per-rreth.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Tre gjerat interesante mbi veten tuaj.

Une mendoj se duhet te punoj shume mbi autostimen time qe te nxjerr vec 3 :p

Qyqja paskam qe ne shkurt te 2014 duke punuar mbi autostimen tme qe te nxirrja vetem 3, se jane pak fare :p lol

Ta themi si nga kina si me stil tashi se nuk hapemi keshtu cf kemi ne bark :p

1- Mahnitem shume pas gjerave te vogla, dmth ato cf per te tj skane rendesi per mua po.
2-Adhuroj femijet, dhe nganjehere jam vete si e tille :p
3- Kur lexoj ndonje liber harrohem aq shume pas tij, me ore te tera, dmth lexoj e shkruaj shume.

Hmmaq mjafton per mom.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Tre gjerat interesante mbi veten tuaj.

kjo puna e interesantes eshte kaq relative , se ca me duket mua interesante si duket tjetrit.

gjithsesi

1. Jam kembengulese per dicka qe dua dhe kam bindjen se vlen,
2. Jam intuitive aq sa arrij te paramendoj cfare tjetri do thote
3. selektive mbi zgjedhjet qe bej, sidomos mbi njerezit qe dua te kem rreth vetes. E ne kuader te kesaj jap shume nga vetja ne lidhje me marredheniet njerezore ,pasi i cilesoj shume fondamentale.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Tre gjerat interesante mbi veten tuaj.

sme pelqejn thashethemet(shoh vetem punen time)
jam paksa impulsive, pasi sduroj asknd tme gjykoj pa me njohur
edhe preferoj me mir tflas me 1 gjuh vulgare,sesa tbej sikur jam me edukat e me kultur(jam llafazane ne realitet,, mundohem qe mikeshat e mia sa her jan tmerzitura i bej me qesh)
 

Kila

VIP
Titulli: Tre gjerat interesante mbi veten tuaj.

Sjam si krip
As si piper
Jam e embel si sheqer :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Tre gjerat interesante mbi veten tuaj.

Me pelqejn gjerat e vogela,,,per shembull zogjet..
Me pelqen vetmia gjithashtu dielli dhe drita me ushqen, driten e kam te nevojshme aq shume...qe te mundem te marre frym ne thellsin qe dua une ...
 
Titulli: Tre gjerat interesante mbi veten tuaj.

Me kane thene qe jam shumeeeeeeeeeeeeeeeeee i thjeshte, shume i perulur, shume modest :p
 

cent

...Lontano
Titulli: Tre gjerat interesante mbi veten tuaj.

i mire, shume i mire, shume shume i mire :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Tre gjerat interesante mbi veten tuaj.

NDer te tjera qe kam listuar me pare do shtoja:

1-Me pelqen shume vetja, Lol
2-BEj sh pune njeheresh, psh bisedoj ne fv, fb, what apps,i flas drejtoreshes dhe bej viza ne autokad njekohesisht, Lol... (ishte shaka, i bej nje nga nje :D)
 
Titulli: Tre gjerat interesante mbi veten tuaj.

Jam interesante, shume interesante, teper interesante :D

Te thuash te tema tre gjera interesante mbi veten tuaj tre here interesante te ben me te vertete interesante por nuk te ben dhe nuk je aspak origjinale lol :p
 

Endrra

VIP
Titulli: Tre gjerat interesante mbi veten tuaj.

Interesantja tek mua eshte, qe me kohe kam kuptuar qe sjam aspak interesante:p
Njerez si une, kane jetuar me pare , jetojne edhe ne kete moment dhe do jetojne mbas vdekjes time .
Pra tipet dhe karakteret perseriten ne epoka te ndryshme :)
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Tre gjerat interesante mbi veten tuaj.

Kam qen LLafazane
Jam llafazane
Do jem llafazane
epo tashti e si mumje egjyptti srrij dot :D
 
Top