Tre shenjat e zodiakut që presin kthimin e dashurisë së vjetër në fund të vitit

021215eoldfash8652060781_t800_h0bede06a3dfb6c589920608117bf2ad4c6c88a0d-780x439-1.jpg

Astrologët kanë zbuluar se cilat shenja të zodiakut do sjellin në jetë rikthimin e dashurisë së dikurshme deri në fund të këtij viti.


E kaluara troket në derë për këto tre shenja.

lg.php
Dashi

E kaluara do t’ju kujtojë veten. Në këtë rast, përdorimi i frazës së vjetër “lamtumirë të kaluarës” është e papërshtatshme, sepse karma po vjen. Dashuria e mëparshme mund të lidhet përsëri me ju deri në fund të vitit 2021. Një telefonatë e papritur është e mundur që do të zgjojë “fluturat” në stomakun tuaj.

Ekziston një probabilitet i lartë i pajtimit, si dhe fillimi i një marrëdhënie serioze. Gjëja më e rëndësishme është të dini gjatë kësaj periudhe se si të mos përsërisni gabimet nga e kaluara.


Binjakët


Binjakët gjithashtu mësojnë për veten e tyre përmes fuqisë së fatit dhe karmës. Të lindurit nën këtë shenjë do të përjetojnë ngjarje të vështira, të cilat nuk do t’i lejojnë ata të shmangin takimin me fantazmat e së kaluarës.

Dikush që vuan nga vetmia për një kohë të gjatë pritet të krijojë një marrëdhënie të fortë dhe të qëndrueshme. Dhe ata që tashmë kanë një marrëdhënie emocionale me një person tjetër do të duhet të rishqyrtojnë veten se sa të kënaqur janë. Është e mundur që ju rastësisht të takoheni ose të lidheni me një person që nuk e keni parë për një kohë të gjatë, por me të cilin keni akoma ndjenja.Gaforrja

Jo gjithçka është aq e qetë. Situata në shtëpinë tuaj dhe dashuria ju vë padyshim në provë në periudhën e ardhshme dhe presioni shtesë ju pret në punë. Qetësia, durimi, këmbëngulja dhe vendosmëria do t’ju ndihmojnë të zgjidhni problemet tuaja emocionale. Shumë Gaforre do të jenë në gjendje të përballojnë fantazmat e së kaluarës, kështu që ka të ngjarë që zemra juaj të fitohet nga dashuria e vjetër. Do të udhëhiqeni nga pasioni dhe dëshira, por merrni parasysh sa rrezik po ndërmerrni.

Gaforret që nuk kanë arritur të gjejnë dashurinë e tyre për një vit, do të kenë një shans tjetër në fund të vitit. Përfitoni prej saj!


Mapo.al
 
  • Haha
Reactions: VIP
Gaforrja

Jo gjithçka është aq e qetë. Situata në shtëpinë tuaj dhe dashuria ju vë padyshim në provë në periudhën e ardhshme dhe presioni shtesë ju pret në punë. Qetësia, durimi, këmbëngulja dhe vendosmëria do t’ju ndihmojnë të zgjidhni problemet tuaja emocionale. Shumë Gaforre do të jenë në gjendje të përballojnë fantazmat e së kaluarës, kështu që ka të ngjarë që zemra juaj të fitohet nga dashuria e vjetër. Do të udhëhiqeni nga pasioni dhe dëshira, por merrni parasysh sa rrezik po ndërmerrni.

Gaforret që nuk kanë arritur të gjejnë dashurinë e tyre për një vit, do të kenë një shans tjetër në fund të vitit. Përfitoni prej saj!
Boçe @Endrra çfarë thot qy ti më gjete në Verë mua ?

?
 
Gaforrja

Jo gjithçka është aq e qetë.paskemi fundviti me hallakatje dhe me fantazma

ka ndonje esorçist ketej ?:D
 
Top