Tre tipa meshkujsh që nuk duhet t’i zgjidhni asnjëherë si të dashur

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Jetim JO, beqar Po :p
Beqar apo jo Eshte vetem status ama jetim .:p

sa per temen un e dua dashurine . Ashtu jam rritur dhe me vjen keq po do jem kundra gjithe botes nese duhet ama dashuria ekziston perjetesisht ne cdo lloj bote .?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
dhe love nuk last forever po he. Tjetersohet ne dicka tjeter.

Une them se vazhon ne boten e pertejme, sado qe ketu konsiderohet si e "vdekur" sepse eshte nje bote kalimtare dhe e perkohshme, ndaj cdo gje qe vdes, llogaritet e vdekur ketu, ngaqe s'mund te vazhdoje por, mund te rilind apo bashkohet ne ate te pertejmen, kur ke parasysh bashkimi qe behet i me te dashurve ne ate bote, do t'ishte absurde te kerkohet nga Zoti ne Diten e Gjykimit te bashkohemi me te dashurit tone, nese ketu vec ka vdek dashuria.

Sdq, mendimi im.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Tipi nr 1 eshte bipolar dhe ka nevoje per therapy. Don't be his therapist! :p
 
Top