Tregimi mbi Zionizmin!

Lauri

Anunnak
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Kush ben terror, Israel apo Hamas???
E thote i Biri i nje lideri i Hamas. Mosab Hassan Yousef Terroristi ishte ne shtepine time-im ate!!!! Te gjitha fajet i ka besimi islam me Kuranin e Profetin e rrem Muhamet, qe ushqen urrejtje ne popull.

Pastroni veshet qe te degjoni mire. 

ricky_ch

******
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Kush ben terror, Israel apo Hamas???
E thote i Biri i nje lideri i Hamas. Mosab Hassan Yousef Terroristi ishte ne shtepine time-im ate!!!! Te gjitha fajet i ka besimi islam me Kuranin e Profetin e rrem Muhamet, qe ushqen urrejtje ne popull.

Pastroni veshet qe te degjoni mire.

Tani kujt do t'i japim përparësi: asaj që po shohim dhe dëgjojmë, apo asaj që dëgjojmë!

Për çka të duhen sytë, kur dëshron vetëm të dëgjosh?

Edhe njeriun që na paske sjellë. Ky është një mut i madh.

Ai nuk e dinte kush realisht ishte armiku i tij?????????
Këtij duhej dikush me të vërtetë t'ia skjaronte.

Nuk është tema per fenë, por Zionismin dhe krimet e tyre në territoret
e okupuara. Këto s'i gjen as në Bibël e as në Kuran, por në planet zioniste dhe amerikane.
Megjithëse, ky paska mbushur xhepat me lekë ....

Nuk të besohet, por edhe UاK-ja në luftë ka përdorur strategji të ndryshme për
të futur në luftë sa më shumë njerëz....
 
Redaktimi i fundit:

Lauri

Anunnak
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Kur merrni udhzime fetare se c'lutje duhet bere kur hyni dhe delni nga wc-ja, imagjino per tjeter. Terrori islam ushqehet vetem me besimin ne Kuran.
Besim i rreme, qe po ju merr jeten juve se pari pastaj te tjerve me rizultatet e kesaj ideologjie islame te shek 6.

 

ricky_ch

******
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Kur merrni udhzime fetare se c'lutje duhet bere kur hyni dhe delni nga wc-ja, imagjino per tjeter. Terrori islam ushqehet vetem me besimin ne Kuran.
Besim i rreme, qe po ju merr jeten juve se pari pastaj te tjerve me rizultatet e kesaj ideologjie islame te shek 6.Si të thashë, e ke gabuarë WC-në..

Besoj se mëson së pari të lexosh, dhe repektosh rregullat e forumit.
Hape një temë për Islamin, dhe e mëson fenë tënde në atë moment,
sepse e shoh se ke nevojë të rekaputilimit të krishterizmit.
Respekte, e klm.
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Pse nuk po poston ne emer te islamit ti? Nuk po na tregon islamin si viktime e sionisteve??
E une po flas pikerisht per "viktimen" islam, te prapambetur 1500 vjet indjetro qe nuk pajtohet dot me kohen.
Dhe, pretendoni ta dominoni.

demo2_zps39fctjfq.png

demo1_zpsvp6nibxr.png

demo3_zpspvabvlbm.png
 

Attachments

 • demo2_zps39fctjfq.png
  demo2_zps39fctjfq.png
  6.9 KB · Shikime: 0
 • demo1_zpsvp6nibxr.png
  demo1_zpsvp6nibxr.png
  6.9 KB · Shikime: 0
 • demo3_zpspvabvlbm.png
  demo3_zpspvabvlbm.png
  6.9 KB · Shikime: 0
 • demo2_zps39fctjfq.png
  demo2_zps39fctjfq.png
  6.9 KB · Shikime: 0
 • demo1_zpsvp6nibxr.png
  demo1_zpsvp6nibxr.png
  6.9 KB · Shikime: 0
 • demo3_zpspvabvlbm.png
  demo3_zpspvabvlbm.png
  6.9 KB · Shikime: 0

ricky_ch

******
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Pse nuk po poston ne emer te islamit ti? Nuk po na tregon islamin si viktime e sionisteve??
E une po flas pikerisht per "viktimen" islam, te prapambetur 1500 vjet indjetro qe nuk pajtohet dot me kohen.
Dhe, pretendoni ta dominoni.

demo2_zps39fctjfq.png

demo1_zpsvp6nibxr.png

demo3_zpspvabvlbm.png

Islamin e njoh më mirë se ti edhe krishterizmin, siç ndodh në shumicën e rasteve,
por nuk është tema këtu.

Ti zotëri ose je i pijtë ose ke nevojë për mjekim urgjent.
Hape një temë dhe kenaqemi duke biseduarë për Islamin, si dhe për terrorizmin, nëse ke qejf.
Këtu është tema për okupimin e Palestinës.

Sa për kurreshjtjen tënde, edhe unë shpresoj se Islami do të dominojë, por
në mënyrë paqësore, pa i likuiduarë njërëzit.
 

Attachments

 • demo3_zpspvabvlbm.png
  demo3_zpspvabvlbm.png
  6.9 KB · Shikime: 0
 • demo1_zpsvp6nibxr.png
  demo1_zpsvp6nibxr.png
  6.9 KB · Shikime: 0
 • demo2_zps39fctjfq.png
  demo2_zps39fctjfq.png
  6.9 KB · Shikime: 0
 • demo3_zpspvabvlbm.png
  demo3_zpspvabvlbm.png
  6.9 KB · Shikime: 0
 • demo1_zpsvp6nibxr.png
  demo1_zpsvp6nibxr.png
  6.9 KB · Shikime: 0
 • demo2_zps39fctjfq.png
  demo2_zps39fctjfq.png
  6.9 KB · Shikime: 0

Lauri

Anunnak
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Këtu është tema për okupimin e Palestinës.

Sa për kurreshjtjen tënde, edhe unë shpresoj se Islami do të dominojë, por
në mënyrë paqësore, pa i likuiduarë njërëzit.


pales1_zpsho4khaut.png

Do ta dominoni boten me flamurin e librin e paqes. Sa paqesore jeni, e thone statistikat e te krishterve te persekutuar aty ku ju sot dominoni.

ab1_zpsfuqwdsuf.png

kris_zps8cmdrcdu.png
 

Attachments

 • pales1_zpsho4khaut.png
  pales1_zpsho4khaut.png
  6.9 KB · Shikime: 0
 • ab1_zpsfuqwdsuf.png
  ab1_zpsfuqwdsuf.png
  6.9 KB · Shikime: 0
 • kris_zps8cmdrcdu.png
  kris_zps8cmdrcdu.png
  6.9 KB · Shikime: 0
 • pales1_zpsho4khaut.png
  pales1_zpsho4khaut.png
  6.9 KB · Shikime: 0
 • ab1_zpsfuqwdsuf.png
  ab1_zpsfuqwdsuf.png
  6.9 KB · Shikime: 0
 • kris_zps8cmdrcdu.png
  kris_zps8cmdrcdu.png
  6.9 KB · Shikime: 0

ricky_ch

******
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

pales1_zpsho4khaut.png

Do ta dominoni boten me flamurin e librin e paqes. Sa paqesore jeni, e thone statistikat e te krishterve te persekutuar aty ku ju sot dominoni.

ab1_zpsfuqwdsuf.png

kris_zps8cmdrcdu.png

Eh po nuk japim përgjegjësi për ata që e kanë shitë bithën e punojnë për amerikën
e zionisët, e kundër Islamit.

Sa per fëmijet, kanë këta mëshire, mendoj këta jahudët e tu?
I vrasin do sio do!
 

Attachments

 • kris_zps8cmdrcdu.png
  kris_zps8cmdrcdu.png
  6.9 KB · Shikime: 0
 • ab1_zpsfuqwdsuf.png
  ab1_zpsfuqwdsuf.png
  6.9 KB · Shikime: 0
 • pales1_zpsho4khaut.png
  pales1_zpsho4khaut.png
  6.9 KB · Shikime: 0
 • kris_zps8cmdrcdu.png
  kris_zps8cmdrcdu.png
  6.9 KB · Shikime: 0
 • ab1_zpsfuqwdsuf.png
  ab1_zpsfuqwdsuf.png
  6.9 KB · Shikime: 0
 • pales1_zpsho4khaut.png
  pales1_zpsho4khaut.png
  6.9 KB · Shikime: 0

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Lere Ricky, se ky ka problem me "fene" e vet (nese ka), ose don sic themi ne kendej "meshavine". I jane peshtjelle kabllat, le t'ja bon qejfin vetit i shkreti ! Videot, shumicen i kam pare, dhe s'do mend se cifutet andej shumica jane zionist, te pakte jane cifute te paster qe s'kane t'bejne fare me zionismin.
 

ricky_ch

******
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

double_standards_eng.gif
 

Attachments

 • double_standards_eng.gif
  double_standards_eng.gif
  34.3 KB · Shikime: 0
 • double_standards_eng.gif
  double_standards_eng.gif
  34.3 KB · Shikime: 0

ricky_ch

******
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Edhe vetë judët pajtohen me këtë dhe demostrojnë:

Hassids_Zionism_State_Organized_Terrorism.jpg
 

Attachments

 • Hassids_Zionism_State_Organized_Terrorism.jpg
  Hassids_Zionism_State_Organized_Terrorism.jpg
  50.4 KB · Shikime: 0
 • Hassids_Zionism_State_Organized_Terrorism.jpg
  Hassids_Zionism_State_Organized_Terrorism.jpg
  50.4 KB · Shikime: 0

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Keta jane cifutet e vertet, sipas te cileve, atyre nuk u lejohet te themelojne shtet pa ardhur Anti Krishti.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

A me lejohet dhe mua ti sjelle nja 2498 vidio dhe nja 17,598 foto per ta sqaruar pak debatin ketu? :vesyze:
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

A me lejohet dhe mua ti sjelle nja 2498 vidio dhe nja 17,598 foto per ta sqaruar pak debatin ketu? :vesyze:

ahhaha nuk do mjaftonin edhe 10 here me teper Kitrra, me siguri ricky&loverboy nuk e dine saktesisht se per cfare po flasin. Ju mjafton qe te prezantojne myslimant si viktima te ebrejve.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Mjafton qe futesh e lexon cfare shkruajme ne Laur, kjo deshmon se pelcet ti dhe ushqim ditor i ke shkronjat tona :D

Cdohere nxenesit permallohen per mesuesit e tyre.

Te do Mesuesi ditor laur :lol:
 

ricky_ch

******
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

ahhaha nuk do mjaftonin edhe 10 here me teper Kitrra, me siguri ricky&loverboy nuk e dine saktesisht se per cfare po flasin. Ju mjafton qe te prezantojne myslimant si viktima te ebrejve.

Po na skjaroni pakëz ju të iluminuarit.
Jo ju, po as bota mu çu n'këmbë s'mund të ndryshoni krimet e këtyre derrave..
Në fakt, vetëm një i krisur në kokë mendon ndryshe.

Sa për mua dhe Loverit, e dini ju, se po më detyroni të fëlliqem, por mundeni
me na i marrë ato që të luani biliardo.
 

ricky_ch

******
[video=youtube;etXAm-OylQQ]https://www.youtube.com/watch?v=etXAm-OylQQ[/video]

 
Redaktimi i fundit:

ricky_ch

******
...njerëzt e udhëhequr nga "politika"!
".....this land was promised to the jewish people by God."
 
Redaktimi i fundit:
Top