Trëndafili i zi që ritet vetëm në Turqi

Arfenilla

Themelues i Forumit
Të gjithë kanë parë trëndafila të llojeve dhe aromave të shumta në botë, por trëndafili i zi që rritet në mënyrë natyrale, i përket vetëm provincës Halfeti të rrethit Sanliurfa (Shanllëurfa) në Turqi.b lajmi
trendafili-1.jpg
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Trëndafili i zi që ritet vetëm në Turqi

Sa me pelqen..!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Trëndafili i zi që ritet vetëm në Turqi

:)) interesante !!
Nena natyre ca nuk na servir.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Trëndafili i zi që ritet vetëm në Turqi

O sa mbytes :(
Dmth eshte i vecante por ka nje ndjesi mbytese
 
Titulli: Trëndafili i zi që ritet vetëm në Turqi

Shume trendafil i bukur, i mrekullueshem madje
 
Top