Treni i kuq ne Zvicerr

Lauri

Anunnak
Çufff Çuuufff........e kush nuk do deshironte te bente nje xhiro me ate qe e quajne "trenin e kuq" ne Zvicerr. Sidomos ata qe dashurojne natyren magjepse te Zvicrres. Treni me ciceron qe shpjegon cdo gje ne interoranin e rruges se hekurt. Tekonologjia, historia, paesazhe do ju shoqerojne udhetimin qe do ju beje te pa harrueshem viziten tuaj deri mbi 3000m mbi nivelin e detit :)
Vendoseni edhe kete okazion ne listen e udhetimeve qe keni ne program..;)

tr1.jpgtr2.jpgtr4.jpg
 
Redaktimi i fundit:
Bernina Express 😍
Ky del dhe jashte Zvicres, mes Alpeve italiane dhe franceze por itinerari me i bukur per mua eshte ne Davos dhe Zermatt.
Me duket se i thone edhe Dopio Shigjeta e Kuqe zviceranet, nuk jam i sigurt.
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
100 her jam mat me e ba prov e kurr skam arrit me shku do me pelqente pres oferta nga agjensite e zvicres 😂😂😂
 
Top