• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Trileqe

Didi

C'est la vie.
Trileçe me ا, jo me Q.
 

Didi

C'est la vie.
Se mo eshte hera e pare qe sjelle receta te shkruara ne jo gjuhe letrare.
Andej nga Kosova e di qe shkruhet e thuhet me Q, se e perdorni ne vend te ç.

Por ne shqip thuhet “trileçe”. Po Hajd mo se ju si emrat e embelsirave si keto pseudo receta shqiptare i beni sipas qejfit.
 

netflix

Anëtar i ri
Me qe eshte per qejf andaj edhe behet sipas qejfit ;p

Na thuaj ti si albanolog i shquar qe na qenke prejardhjen e kesaj fjale qe ta kemi te gjith te qart. Ose thene ndryshe ne cfjalor munde ta gjej?
 

Didi

C'est la vie.
Me qe eshte per qejf andaj edhe behet sipas qejfit ;p

Na thuaj ti si albanolog i shquar qe na qenke prejardhjen e kesaj fjale qe ta kemi te gjith te qart. Ose thene ndryshe ne cfjalor munde ta gjej?

Me kete menyren qe me je drejtuar as qe e mar mundimin me, se qenka e kot me ty.
Hajd me te mira!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
SI ben dhe ju, sikur jeni shum KORREKT ne gjuhen shqipe::cool::

po ne ne kosove kuptohemi shum lehte:: dhe nuk e kemi kete hall.. :jo::D


p.s
netflix faliminderit se ne embelson cdo here forumin me kuzhinen tende( upss! tani kuzhine apo guzhin i thoni lol
 
Top