Turni i trete!

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Durresi eshte qytet shume i bukur edhe interesant nese ke nje njeri qe te shoqeron
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Do tme pelqente te shikoja qytete si Ohri dhe Shkupi apo Tetova. Kam qene tek te treja por me delegacion zyrtar, dmth shume te rezervuar. Dua te vishem me atlete edhe te eci edhe te shikoj sa me shume, prandaj kam nevoje per @Mennel pse jo edhe @Harbin
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Do tme pelqente te shikoja qytete si Ohri dhe Shkupi apo Tetova. Kam qene tek te treja por me delegacion zyrtar, dmth shume te rezervuar. Dua te vishem me atlete edhe te eci edhe te shikoj sa me shume, prandaj kam nevoje per @Mennel pse jo edhe @Harbin
Oher dhe Manastiri jane ajkat e Maqedonise ♥️
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Unë preferoj malet e bjeshkët. Ndonjë sugjerim?
Eshte shume bukur ne Popova Shapka per ski ne dimer, se sme kujtohet emri shqip tani. Isha para disa ditesh, kalova fantastike
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Eshte shume bukur ne Popova Shapka per ski ne dimer, se sme kujtohet emri shqip tani. Isha para disa ditesh, kalova fantastike
Sa me pelqen te bej ski. Me ka rrembyer puna, biznesi, nuk kam patur qetesine edhe kohen per te bere ski. Kam shkuar ne kosove per ski ditore, ndersa ti kenaqesh sportit te skive, kerkon ca dite pushime
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Ne oher nuk kam pare shume, ose me sakte as nga makina nuk kam zbritur. Shkupin e kam pare nga lart me helikopter, vetem pak ne kembe dhe qendrime tek Hotel Aleksandri. Ne tetove shm pak, vetem kaq.
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Une po largohem, jo se me vjen gjume, por me duhet te pushoj ngaqe do jem ne timon edhe me pret nje udhetim jo pak i vogel 😬
Vazhdim te kendshem dhe mirulexofshim 🤗✌️
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Fleni more vampirat niher :p
 
Top