Turpi!

Titulli: Turpi!

O richy CA doje me thon me kete video ti? e solle per debat?
 

BeniT

Donatorë
Titulli: Turpi!

Kjo video ka vite qe eshte ne qarkullim , e kemi diskutar shume here,
por gjithsesi , normalisht qe mund te kete raste te tilla, as qe vihet ne dyshim , por kur eshte e bere nga Greket e ve pak ne dyshim, aty nuk ka asnje prove qe ajo eshte familje Shqiptare.
 

ricky_ch

******
Pe: Titulli: Turpi!

Mir qe je fetar ti...ah medet!

Ore ti zotëri,

mos rri me mizë ndër kapelë.

e solla videon si shqiptare, e jo muslimane apo krishtere.
(pa kërkuar leje te askush, e më së paku tek ti)

Sa për debat, shfrytëzoje të drejtën kudo në forum,
askush nuk të pengon, si dhe askend s'ke nevojë ta pyesësh!

Si dhe mos hyr thellësirave ku s'mund të dalësh...
 
Titulli: Turpi!

Ma shpjego pak ca kusuri kam te ha xx tend dhe te loverboit? qe te vjen si stafist mbrapa ee?
ka dicka qe nuk shkon ketu!!


Mesohuni te jeni njerez!
 

cent

...Lontano
Titulli: Turpi!

Turpi te ngelet vec ty ricky_ch qe sjell video me tendenc duke ulur gjith Shqiptaret me kete video por kur ofendimi vjen nga balta, nuk na ben pis :)
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Turpi!

Me pare qe te shikohet pislliku i te tjerve duhet te shikohet oborri yt.

 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Turpi!

Sic tha benit kjo vidio qarkullon ka kohe.....e kemi pare.

Un them..turpi i kujt... (

Kto jan pacavure televizive (qe egzistojn ne te gjithe boten) ... arsyet banale e vulgare dihen. mashtrime dhe genjeshtra per audence dhe sensacione televizive.

un se besoj shume kete gocen se eshte paguar per aty....jo per gje por nuk eshte makineri se.ksi njehere qe paska bere kaq shume gjera kjo e qenka gjalle akoma ;)

p.s pergjigja ime eshte per vidion, se e kam pare ne youtube kohe me pare dhe kam pare edhe shume komente aty...pra per vidion qe merret kaq personale nga njerzit.......... nuk eshte nje shkak e as fenomen ky qe te na turperoj te gjitheve ne.... ska lidhje me turpin tone...... e ska lidhje as me turpin fare....
 
Redaktimi i fundit:

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Turpi!

Jahahaha dolen moralistat me video
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Turpi!

Jahahaha dolen moralistat me video

Aman o quk vetem moral kot mos bejm asnjeri nga ne....nga momenti qe jemi ketu..si thu ti :D
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Turpi!

Jahahaha dolen moralistat me video

Kete postobllokun me bileta turke do ta vendosim edhe ne dalje te Lezhes per shkodrant..! Kot sa per tu ngit pak moralin juve
 
Redaktimi i fundit:
Titulli: Turpi!

Kjo e biletave qenka Turp i vertet. Sh mire e tha ai Zotria ne video, Ku jemi ne turqi apo ne Kosove!!
 
Titulli: Turpi!

Kete vidio kam pare me perpara. Turp çfar ka bere , me turp
qe ka marr pjese aty.
Tani shum gjera ka bere po se ka gjetur gje.
Gruaja ka shpirt mace..............................
Do martoheshit djema me mir me nje prostitut apo me te ?
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Turpi!

Kete vidio kam pare me perpara. Turp çfar ka bere , me turp
qe ka marr pjese aty.
Tani shum gjera ka bere po se ka gjetur gje.
Gruaja ka shpirt mace..............................
Do martoheshit djema me mir me nje prostitut apo me te ?

hahaho dangerous ajo maksimumi ka tradhtuar e ka pasur te dashur te pasur, pra me pak interes ketu :) e ja po them do ket bere e ndonje treshe ...por te tjerat aman se genjeshtra jan po he. :D

saper pyetjen oiii pse i ngacmon djemt e shkret se ne keto momente duhet te jen shume konfuz me kto femra qe sjan gjekundi ne rregull ahahaahahahha :gjuhe:
 
Titulli: Turpi!hahaho dangerous ajo maksimumi ka tradhtuar e ka pasur te dashur te pasur, pra me pak interes ketu :) e ja po them do ket bere e ndonje treshe ...por te tjerat aman se genjeshtra jan po he. :D

saper pyetjen oiii pse i ngacmon djemt e shkret se ne keto momente duhet te jen shume konfuz me kto femra qe sjan gjekundi ne rregull ahahaahahahha :gjuhe:
Kur pyta djemt fus dhe vetem tim aty.
 

bella

Anëtar i Nderuar

Vvetoni

Larguar
Titulli: Turpi!

Tema ka një video, më posht po shoh se si e lidhin me fe ketë debat, po shoh ca të tjerë që na tregojnë neve të Kosovës se duhet fillimisht të ndalemi në obor tonin, po shoh ndarje e perçarje, a u lodhet hej?
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Turpi!

hahahahah ouhaaa i kapi grekt dhimbja ! qe u sjell nje video te disave qe jan te njejt me disa ketu :D qe mendojn njejt si disa ketu si mendon ajo "shqiptaria lavire" ne ate video ! qe vetem shqiptare smundesh me i than ! e filloj me ju dhimb disa SHQIPTAREVE te medhenje ne forum hahaha :D sic del nje video dhe tregohet fytyra e vertete e disa "PATRIOTEVE" ketu :D

ajo video qe ka sjell laura eshte krahasimi ma banal i mundshem ! nje airoport nje gjuh te krahasohet me lavirizem !!! :D

pastaj une do ja leja gjithmon ne gjuhen turke ! eshte nje airoport ekstrem i mire perfekt qe ne rajon nuk e di a gjindet ! Pastaj eshte ndertu i gjithi nga kjo kompani turke qe do ta mbaj ne shfrytezim vetem per 20 vite pastaj do i mbetet shtetit te kosoves i gjithi ! pra qe ne si shtet sdo mundeshim ta ndertonim kurr nje airoport te tille ! vetem ata qe kan qene aty e dijne , pra une do ta leja edhe pas 20 viteve sa e kan ne dore kjo kompani kete airoport do ta leja gjuhen turke ne shenje respekti per kete airoport qe na kan bere :D

sidoqoft duhet te jete gjuha greke me knaq greken laura !
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Turpi!

Turp gjithashtu per ne qe pretendojem se jemi me ndryshe se kto vidjo qe komentojejm....!!
 

BeniT

Donatorë
Titulli: Turpi!

hahahahah ouhaaa i kapi grekt dhimbja ! qe u sjell nje video te disave qe jan te njejt me disa ketu :D qe mendojn njejt si disa ketu si mendon ajo "shqiptaria lavire" ne ate video ! qe vetem shqiptare smundesh me i than ! e filloj me ju dhimb disa SHQIPTAREVE te medhenje ne forum hahaha :D sic del nje video dhe tregohet fytyra e vertete e disa "PATRIOTEVE" ketu :D

ajo video qe ka sjell laura eshte krahasimi ma banal i mundshem ! nje airoport nje gjuh te krahasohet me lavirizem !!! :D

pastaj une do ja leja gjithmon ne gjuhen turke ! eshte nje airoport ekstrem i mire perfekt qe ne rajon nuk e di a gjindet ! Pastaj eshte ndertu i gjithi nga kjo kompani turke qe do ta mbaj ne shfrytezim vetem per 20 vite pastaj do i mbetet shtetit te kosoves i gjithi ! pra qe ne si shtet sdo mundeshim ta ndertonim kurr nje airoport te tille ! vetem ata qe kan qene aty e dijne , pra une do ta leja edhe pas 20 viteve sa e kan ne dore kjo kompani kete airoport do ta leja gjuhen turke ne shenje respekti per kete airoport qe na kan bere :D

sidoqoft duhet te jete gjuha greke me knaq greken laura !
Ti je ba me te cua tek Kisha e Lacit mor bir.
Ti mire qe nuk din me lexua por nuk di as cfare shkrua.
Deri tani akoma nuk kam pare qe nje antare i forumit ti dale krah , grekve , serbve , italianve, rusve etj etj, por ne te kunderten, dhe e kunderta ndodh me ju , ju i quani vellezer edhe ata qe ju kane pushtua per 500 vjet , ne fakt ju duhet ti quani baballare,
Ku e kape thelbin e temes apo videos ti ? Ku e kuptove ti qe ajo nuk ishte turke si puna e jote ?
Se eshte injorante ajo dhe ul veten , nuk e ndalon njeri , ca ti besh qe nuk ka qene ne Kosove se do e kishit vra me gure ... Hajt mor burre se edhe sot me te ardhe afer do ishe perjargur.
Sa ka si puna e saj neper bote, greke , shqiptare , turke, arabe etj etj , por sa per te siguruar ty ka edhe nga kosova sa te duash.
Po deshe te rrish ne forum rri si rob , mos rri duke ba si kalama dy vjec.
 

Kila

VIP
Titulli: Turpi!

oo hapesi temes po ti ske turp me qe sjell kete video ..
gjithsecili e ben jeten e vete si te doje ..
un sdua te te ofendoj shqiptaret se jam vete po ne shqiptar e kosovar kemi bere pislliqee shume me te medha(e kam then disa here) skeni pse habiteni.... turpin me buk e kemi ngren nga budalliqet tjera jo nga kjo..
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Turpi!

Ti je ba me te cua tek Kisha e Lacit mor bir.
Ti mire qe nuk din me lexua por nuk di as cfare shkrua.
Deri tani akoma nuk kam pare qe nje antare i forumit ti dale krah , grekve , serbve , italianve, rusve etj etj, por ne te kunderten, dhe e kunderta ndodh me ju , ju i quani vellezer edhe ata qe ju kane pushtua per 500 vjet , ne fakt ju duhet ti quani baballare,
Ku e kape thelbin e temes apo videos ti ? Ku e kuptove ti qe ajo nuk ishte turke si puna e jote ?
Se eshte injorante ajo dhe ul veten , nuk e ndalon njeri , ca ti besh qe nuk ka qene ne Kosove se do e kishit vra me gure ... Hajt mor burre se edhe sot me te ardhe afer do ishe perjargur.
Sa ka si puna e saj neper bote, greke , shqiptare , turke, arabe etj etj , por sa per te siguruar ty ka edhe nga kosova sa te duash.
Po deshe te rrish ne forum rri si rob , mos rri duke ba si kalama dy vjec.


zotri citues ! qe ne gjdo tem me kapesh .. me citon :D ka mundesi te mirresh me temen ! kete video e kam pa moti sepse ka koh qe eshte ! dhe as nuk e mohova une qe ka nga gjith bota gjana te tilla ! por duke i pa komentet e tjereve ketu e treguan 2ftyresin e tyre ! pastaj zotri shko mesoj rregullat e forumit ti tek kisha e lacit ! si administrator i lodht qe je ! duhet te i fshish komentet jasht temes ! duke u nis nga shum persona ketu por edhe laura qe e ka postu nje video jasht temes ! se sic duket ose nuk e ke pa ate video qe une jam mirr pastaj ne komentin tim ose e ke mbyll njerin sy gjithmon nga nje administrator qe duhet te ikesh te ti mesoj prifiti i kishes se lacit rregullat e forumit ! keshtu qe sa me citon mua dhe nuk tregon asgje nuk thua asgje thjesht po mi hargjon shkronjat kot , komento per temen ndonje gje nese don ose rri shiko ! por me mire te kisha propozu ate qe te thash ik shko mesoj rregullat e forumit :D
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Turpi!

Bir Selmani nenes ke te qaj me pare., vajzen qe se paska problem qe ka ber nje jete te tille plot interesa e eksperienca dhe e publikon ate para publikut, apo juve qe i merni gjerat personale dhe akuzoni RIckyn kot me kot. Ka sjell nje vidio, dhe nuk ka cituar ja Shqiptaret, ndodhi qe ajo vajze ka qene shqiptare por mund te ishte dhe greke, dhe turke dhe franceze. Turpi njesoj eshte per cdo njeri edhe gjen me bollek ne cdo shtet:)...Aman o quk vetem moral kot mos bejm asnjeri nga ne....nga momenti qe jemi ketu..si thu ti :D

haha, c'ishte kjo mi bella ?? ! c'lidhje ka fakti qe ne jemi ne forum me veprimet qe ka ber ajo apo njerez te tjere te ngjashme me ato?? Se na habite fare tashi :p.. A nuk ishte forumi nje vater dijesh dhe me ber muhabet kur kemi koh te lire?? SHpesh je shprehur ti se ska ndonje gje te keqe :Dp.s. ndersa ti o Ado kalo nga ekstremi ne ekstrem,,, edhe nqs ka dicka te sakte ose ndonje batute ne ate qe flet i bie vlera fare me kto akuza, jo grekt jo serbt... aman mo se e ke tepru. 100 her ta kam thene e ti prap smerr vesht... (ja kjo eshte arsyeja pse me acaron gjithmone, meqe mkishe pyt me rep. arsyen :p)..
 
Redaktimi i fundit:

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Turpi!

p.s. ndersa ti o Ado kalo nga ekstremi ne ekstrem,,, edhe nqs ka dicka te sakte ose ndonje batute ne ate qe flet i bie vlera fare me kto akuza, jo grekt jo serbt... aman mo se e ke tepru. 100 her ta kam thene e ti prap smerr vesht... (ja kjo eshte arsyeja pse me acaron gjithmone, meqe mkishe pyt me rep. arsyen :p)..


Ti per naj LIKE a naj reputacion te laures apo atij furragjis qe ben buk ose ketij priftit te kishes se lacit e bere kete koment per mua apo pse !?
Une ne radh te pare nuk kam hy ne kete forum dhe ti ndegjoj qka me thua ti apo dikush tjeter pastaj te mar vesh apo jo !
Une komentin tim e bera sepse disa pseodo nacionalista ketu ! ngaqe skishin qka per te thene lidhje me videon e kesaj "shqiptares" si qifti i laures doli komplet nga tema e postoj nje video qe skishte te bente asgje ! une me ate u mirra ! pastaj ky prifti i kishes se lacit qe nuk i din as rregullat e forumit me citoj :D sidoqoft une komentoj ! ashtu sic komentojn te tjeret pa e ofendu askend :D
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Turpi!

Ti per naj LIKE a naj reputacion te laures apo atij furragjis qe ben buk ose ketij priftit te kishes se lacit e bere kete koment per mua apo pse !?
Une ne radh te pare nuk kam hy ne kete forum dhe ti ndegjoj qka me thua ti apo dikush tjeter pastaj te mar vesh apo jo !
Une komentin tim e bera sepse disa pseodo nacionalista ketu ! ngaqe skishin qka per te thene lidhje me videon e kesaj "shqiptares" si qifti i laures doli komplet nga tema e postoj nje video qe skishte te bente asgje ! une me ate u mirra ! pastaj ky prifti i kishes se lacit qe nuk i din as rregullat e forumit me citoj :D sidoqoft une komentoj ! ashtu sic komentojn te tjeret pa e ofendu askend :D

haha.. po une per like e bera dhe rep se skam fare :p.. aman c'thua?? E bera se me vjen inat qe jep shkak ti per tu ngrejt me sh pluhur... Sa per Laurin, e dime qe ai e ka zakon te sjelle vidio qe skane lidhje me temen :D boll me prezantu keq fene apo dhe kosovaret ndonjeher..(kosovart musliman se me te tjeret ska probleme ai:p) .. E di qe sdo me degjosh mu po meqe mkishe pyt para ca ditesh pse acarohem dhe ja tu pergjigja,;)...
 
Titulli: Turpi!

Une hera e pare qe po e shikoj kte video, por me shkurt nga kaq skam cthem "ka mohuar e perulur famjen e saj"

Ps.se kuptoj pse e ktheni temen ne debat fetar kur vetem feja nuk hyn ne kte video!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Turpi!

Une hera e pare qe po e shikoj kte video, por me shkurt nga kaq skam cthem "ka mohuar e perulur famjen e saj"

Ps.se kuptoj pse e ktheni temen ne debat fetar kur vetem feja nuk hyn ne kte video!

Sepse disa ushqehen ne kete menyre !
 
Titulli: Turpi!

E kam pare me heret kete videon . Realiteti eshte ky , kurveria , droga jane perhapur ne cdo cep te botes . Zoti na ruajt prej te keqiave te hapura.
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Turpi!

Një video që ka shumë vite në qarkullim dhe që për mua turpin ia ka bërë vetes dhe familjes së saj .. nuk është kjo femër, përfaqësuese e të gjithë shqipëtarëve, në Greqi, apo Shqipëri, apo kudo në botë që jemi ;).. Nuk i kuptoj disa komentime këtu dhe sjelljen e kësaj video me këtë titull..
Ndani kekun nga byreku njerëz :)..
 
Top