U dashurova pa e parë, e u rrëqetha kur e pash!

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
une jam mi super ne rregull sot.. po me vjen mos ta lej me ik me ne londer
Kape per ...... e mos e le me qenin te livadjos rrugeve te Londres se ska bese ketu ta them une
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Kape per ...... e mos e le me qenin te livadjos rrugeve te Londres se ska bese ketu ta them une
kam turp mi ta kap nga aty. thot shfrytezoj rastin kjo se kisha bluze veshur e me kapi nga bluza se te ishte pa bluze skisha ku ta kapja
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
kam turp mi ta kap nga aty. thot shfrytezoj rastin kjo se kisha bluze veshur e me kapi nga bluza se te ishte pa bluze skisha ku ta kapja
Po me topa luani ju ne plazh?Eh me terezi duan keto pune ahhahahahahahahahahaha @Ledia perfundimisht jemi kafshe
 

Siera

Antar Aktiv
Nga teksti ne fjale, del se jeni dashuruar me "shpirtin" e njeri- tjetrit ,jo me aparencen.

Un kam 1 pyetje : - pse nuk ju perkushtove bashkeshoretes ashtu sic beje me "shoqen tende " ne telefon, pse nuk flisje me te , pse nuk i tregoje problemet etj etj ( se perderisa e ke pranuar si bashkeshorte ke bere dhe femije, paska qene disi e bukur,) pse nuk e zhbirilove me tej bukurine e gruas tende ???? C'fare kerkove jashte shtepise ????????????
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Kush i nxer keto temat ne drite mo aman🤦‍♀️3vite tema dhe tani ne flasim per ta,🤦‍♀️Kush e di si kan perfundu .hajr inshalla
 

MrCool

Old School.
Solidarizohem me personin e zhgenjyer.

Solidarizohu dhe ti.
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Si martesat e dikurshme qe jan martu me fotografi 😁
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po shiqone kush e ka postu kete ngjarje bre :D "Kosovarja".


Tregimet aty jane imagjinate e njerezve lol. Ngjarje te tilla madje qe i prejne edhe venat te shkruaj me kilogram :lol:

Mu kujtua ne mes te revistes Kosovarja diku, ishte nje faqe e mbushur me oferta serioze dhe ne fund secili/secila me shifren e vet :p

Shifra: zemerthyeri_17_pr
 
Top