Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Tuana

Nada é por acaso!
-Brazili magjepses
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg


10.jpg

11.jpg

12.jpg

14.jpg

15.jpg


16.jpg

17.jpg


B:Inf


 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Vjeshte ne USA


1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg


9.jpg

10.jpg 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Parqet Nacionale te Kanadase: pamje per te mos u humbur


1.jpg


2.jpg

3.jpg


4.jpg


5.jpg


6.jpg


7.jpg


8.jpg


9.jpg


10.jpg


11.jpg


12.jpg


13.jpg


14.jpg


15.jpg


16.jpg


17.jpg


18.jpg


19.jpg


20.jpg


/Inf.al/
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Parqet Nacionale te Kanadase:


21.jpg


22.jpg

23.jpg

25.jpg


27.jpg

28.jpg

29.jpg

30.jpg

31.jpg

32.jpg

33.jpg

34.jpg


35.jpg


45.jpg

36.jpg


38.jpg

39.jpg

40.jpg

44.jpg


46.jpg

 

LoSsT

VIP
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Se kuptova se c`kuptim ka tema, Udhetime-FotoGaleria e Fv's, sepse nese behet fjale per foto qe behen gjate udhetimeve qe bejne anetaret, besoj mjafton tema, fotografi nga duart tona..., ose tema, Foto te ndryshme...
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Calabrian Coast in Southern Italy
1382405_228527280641265_1174169611_n.jpg


Havasu Falls, Arizona
1382287_228738020620191_479483077_n.jpg


Briksdalsbreen Glacier, Norway
1395138_228219464005380_1902296623_n.jpg


Palma-de-Mallorca
1378807_227623930731600_263083792_n.jpg


Cancun, Mexico
1383938_226895307471129_1735121806_n.jpg


Havasu Falls in Arizona!
1383226_226000424227284_883566902_n.jpg


Hawaii
1379413_225512724276054_1814065545_n.jpg


Where the Caribbean meets the Atlantic , Bahamas
1383358_225173864309940_479543045_n.jpg


Hiller Lake
1376442_221835587977101_274970107_n.jpg
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Se kuptova se c`kuptim ka tema, Udhetime-FotoGaleria e Fv's, sepse nese behet fjale per foto qe behen gjate udhetimeve qe bejne anetaret, besoj mjafton tema, fotografi nga duart tona..., ose tema, Foto te ndryshme...

Losst,tema nuk te bej me asnjeren qe ke cek me lart..kjo teme ka nej tjeter kutim,'''Udhtime virtual'' njohjen e kulturave ,vendeve turistike permes fotografive nga e gjithe bota..

-Besoji se kuptove tani qellimine temes..:)
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Pershendetje nga Montreali
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Machu Pichu


1.jpg

2.jpg


3.jpg


4.jpg

5.jpg


6.jpg


7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Ujevara e Niagares e pare nga lart


1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Petra: qyteti i gdhendur ne gur


1.jpg


2.jpg


3.jpg


4.jpg


5.jpg


7.jpg


8.jpg


9.jpg


10.jpg
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Kili...

1.jpg


2.jpg


3.jpg


4.jpg


6.jpg


7.jpg


9.jpg


10.jpg


11.jpg


12.jpg


13.jpg
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Panorama nga Patagonia


1.jpg


2.jpg


3.jpg


4.jpg


5.jpg


6.jpg


7.jpg


8.jpg
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Viena: nje nga mrekullite e Europes


1.jpg2.jpg


3.jpg


4.jpg


5.jpg


6.jpg


7.jpg


8.jpg


9.jpg


10.jpg
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Nje udhetim ne Zvicer


1.jpg2.jpg3.jpg


4.jpg


5.jpg


6.jpg


7.jpg


8.jpg


9.jpg


10.jpg
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Japonia: mes kultures, arkitektures dhe ngjyrave te bukura


1.jpg


2.jpg3.jpg


4.jpg


5.jpg


6.jpg


7.jpg


8.jpg


9.jpg


11.jpg12.jpg


13.jpg


15.jpg


16.jpg


17.jpg


18.jpg19.jpg


20.jpg
 

Ema1

Antar Aktiv
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Do me pelqente nje udhetim ne Japoni. Vertet universi yne eshte plot vende te bukura.
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Nga Kanioni Bryce tek Big Ben… vendet me spektakolare në fokusin e fotografit.
Një volum i ri fotosh nga ekspertët e udhëtimit të Lonely Planet vendos një pespektivë unike dhe të re në disa nga skema më frymëzuese të botës. Shikoni sipër nga fundi i Utah, merrni ngjyrat e Parkun Kombëtar të Kanionit Bryce…ndërmjet fotove gjendet dhe pamja e Big Ben në Londër që provo se edhe njeriu ka krijuar pamje të mrekullueshme si nëna natyrë. Titulli i librit, Bota e Mrekullueshme e Lonely Planet, nuk zhgënjen.


KanionBryce_zps2a5b792d.jpg


Londer_zps98bd83af.jpg


Tajlande_zps73c09da9.jpg


LuginaneAngli_zpscfd3b5be.jpg


EmpireStateBuilding_zps2cc3a59a.jpg


Delfinet_zps41def140.jpg


AuroraBorealis_zps75fc7c23.jpg
 
Top