UFO-t ishin të pranishëm në kryqëzimin e Jezusit

Ekspertët e teorive konspirative po mbushin rrjetin me pretendime se alienët ishin të pranishëm gjatë kryqëzimit të Krishtit.

Shkak janë bërë ikonat në një kishë në Gjeorgji. Në katedralen Sevtitskhoveli ka disa vizatime të kryqëzimit të Krishtit.

Skeptikët thonë se duken sikur janë objekte fluturuese. Kurse klerikët thonë se nuk janë UFO, por disa engjëj mbrojtës.

Kjo nuk është hera e parë që pretendohet se pikturat e vjetra tregojnë praninë e alienëve.

krishti21500049005.jpg


Mapo.al
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Hahahahahahahahahahahahahaha

Levo, je njesh fare ! :D
 

Aver

VIP
Mire qe nuk e vrane ata. Du te duhej te mbanim pjata fluturuese ne maje te kishave apo ne qafe.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
a thua jan moderu tani ufot...meqe qenka shum te vjeter.
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
a thua jan moderu tani ufot...meqe qenka shum te vjeter.

Ufot jane shume te avancuar, krye krye moderne, dhe krishteret u moderuan.

Po ata arabet, ata kane shpikur nje makine qe ecen ne kohe, vetem nnbrapa shkon

Si duket arabet e shqiperise jane te lidhur me kete makinen e kohes, lidhje psikologjike, ndoshta sa me shune lidhen me ate makinen aq me mire punon ajo dhe aq me large shkon mbrapa ne kohe
 
Redaktimi i fundit:

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Ufot jane shume te avancuar, krye krye moderne, dhe krishteret u moderuan.

Po ata arabet, ata kane shpikur nje makine qe ecen ne kohe, vetem nnbrapa shkon

Si duket arabet e shqiperise jane te lidhur me kete makinen e kohes, lidhje psikologjike, ndoshta sa me shune lidhen me ate makinen aq me mire punon ajo dhe aq me large shkon mbrapa ne kohe

:hellou: :jupi: :jupi:
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
kur ngaterrohen, ishin apo nuk ishin Uffot? :D

Nuk ishin... sepse as qe ka ndodh fare ajo gjë...... lereni fantazitë!!!


Shiko fotografinë 30773
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Kaluan me te kuqe kalimthi, se ashtu qe puna. ;)
 
Top