• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

UFO-t na vizitojnë kur jemi në gjumë

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Paraliza ne gjume eshte gjysem orgazem :p

Dhe pse kam lexuar se kjo vjen nga periudha te forta stresi. Ajo ndjesia qe do te levizesh por sleviz dot dhe vetem je e afte te degjosh,magnifique
 

Aki

misfit
Paraliza ne gjume eshte gjysem orgazem :p

Dhe pse kam lexuar se kjo vjen nga periudha te forta stresi. Ajo ndjesia qe do te levizesh por sleviz dot dhe vetem je e afte te degjosh,magnifique
Mua me ndodh, por nuk e perjetoj si gje te bukur :D, madje pasi pashe ate serialin The Haunting of Hill House, ku ajo goca qe ne fakt perjetonte paralize gjumi shihte nje femer me qafe te thyer e qe doli se ishte kjo ne momentin e vdekjes, pas asaj fillova te kem e halucinacione kur kisha paralize gjumi :D
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Mua me ndodh, por nuk e perjetoj si gje te bukur :D, madje pasi pashe ate serialin The Haunting of Hill House, ku ajo goca qe ne fakt perjetonte paralize gjumi shihte nje femer me qafe te thyer e qe doli se ishte kjo ne momentin e vdekjes, pas asaj fillova te kem e halucinacione kur kisha paralize gjumi :D
Se kam pare. Ama heret e para trembesha..dhe ato dy-3 sekondat e pare trembesha dhe me vone derisa i thoja vetes ia prap paralize gjumi. Dhe ne momentin qe truri e realizonte ikte efekti. Dmth fillon e clirohesh.

Sdi si ta them pse me pelqente. Mbase per faktin qe te duket surreale. Qe te kap ai momenti i panikut dhe te duket vetja si ne dimension tjerer. Pra ne ato momente kur sje ne gjendje te besh asgje ke vetem emocionet e tua qe do perballesh.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Aki
Top