• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

UFO-t na vizitojnë kur jemi në gjumë

Tani keta personat qe kane perjetuar keto eksperienca kane qene gjithmone dru nga substancat psikoaktive apo i ka ndodhur edhe kur nuk kane qene nen ndikimin e tyre?
 

Desa

Libera a Me de Ignem
Ufo-t me siguri na vizitojnë gjatë gjumit REM (Rapid Eye Movement), por hulumtuesit u kanë bërë sherin me ilacet për gjum dhe disa antidepresivë :)
 

Empire

Antarë i Respektuar
Si quheshej ky filmi ? Nese e ka dikush ndonje link ku mund ta shikoj online pls ta dergoj , flm 😊
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Une besoj qe ka ufo,ma sakte besoj qe ka jete jashte planetit toke,ndoshta ne universin tone apo ne ndonje tjeter.
Me sakte besoj qe ata dine ekzistencen tone,pasi kane nje teknollogji shume te perparuar te kozmosit se sa ne.
Besoj qe ekzistojne.
Nuk besoj qe na vizitojne kur jemi ne gjume,kete se besoj. :p
@Empire ,pse per film flet tema ne fillim ? ahahahahhahah
 

Empire

Antarë i Respektuar
Une besoj qe ka ufo,ma sakte besoj qe ka jete jashte planetit toke,ndoshta ne universin tone apo ne ndonje tjeter.
Me sakte besoj qe ata dine ekzistencen tone,pasi kane nje teknollogji shume te perparuar te kozmosit se sa ne.
Besoj qe ekzistojne.
Nuk besoj qe na vizitojne kur jemi ne gjume,kete se besoj. :p
@Empire ,pse per film flet tema ne fillim ? ahahahahhahah
Ahhh nuk ishte film fantastikoshkencor ? 😂😂😂
Nejse gjithsesi un personalisht besoj se ata mund te egzistojn ndoshta edhe ne galaktiken tone , por nese jan me te zhvilluar teknologjikisht se ne apo me pak te zhvilluar nuk e di por besoj se ata nuk mund ta din egzistencen tone sic nuk dijm ne egzistencen e tyre , me radioteleskop nuk eshte kapur asnje sinjal deri me sot ,ndersa me teleskopet optik eshte e pa mundur te shikohet nese ka jet ne nje planet tjeter sepse disa planete pretedent qe te shikohen duhet te ket nje teleskop me madhesi sa vet planeti toke , gjithsesi koha do na tregoj me se miri :)
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
E maj men si sot para 3 vitesh
me ra zilja e deres
shkoj e hap e kur shof nji Ufo 2 metra te gjate ne kembe
Urdhero i thashe ca ka
O vllai mtha do me japesh nja 50 euro tja fus diskut se me la nafta ne rruge
e sme con dot disku deri ne shpi
per zotin mtha neser mbrema do dal prape knej nga toka ti bie
LLaf burrah mtha
ja dhashe......

Legeni......... ka harru Hic.......... e shtron DIskun me 2000/kmh kur kalon para shpise
e as i bie ndermend hic per borxhin qe mka.................

:p
 
Top