• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

UFO-t na vizitojnë kur jemi në gjumë

Desa

Temet nosce
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Danimarkë
Ufo-t me siguri na vizitojnë gjatë gjumit REM (Rapid Eye Movement), por hulumtuesit u kanë bërë sherin me ilacet për gjum dhe disa antidepresivë :)
 

Empire

Antarë i Respektuar
Si quheshej ky filmi ? Nese e ka dikush ndonje link ku mund ta shikoj online pls ta dergoj , flm 😊
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Une besoj qe ka ufo,ma sakte besoj qe ka jete jashte planetit toke,ndoshta ne universin tone apo ne ndonje tjeter.
Me sakte besoj qe ata dine ekzistencen tone,pasi kane nje teknollogji shume te perparuar te kozmosit se sa ne.
Besoj qe ekzistojne.
Nuk besoj qe na vizitojne kur jemi ne gjume,kete se besoj. :p
@Empire ,pse per film flet tema ne fillim ? ahahahahhahah
 

Empire

Antarë i Respektuar
Une besoj qe ka ufo,ma sakte besoj qe ka jete jashte planetit toke,ndoshta ne universin tone apo ne ndonje tjeter.
Me sakte besoj qe ata dine ekzistencen tone,pasi kane nje teknollogji shume te perparuar te kozmosit se sa ne.
Besoj qe ekzistojne.
Nuk besoj qe na vizitojne kur jemi ne gjume,kete se besoj. :p
@Empire ,pse per film flet tema ne fillim ? ahahahahhahah
Ahhh nuk ishte film fantastikoshkencor ? 😂😂😂
Nejse gjithsesi un personalisht besoj se ata mund te egzistojn ndoshta edhe ne galaktiken tone , por nese jan me te zhvilluar teknologjikisht se ne apo me pak te zhvilluar nuk e di por besoj se ata nuk mund ta din egzistencen tone sic nuk dijm ne egzistencen e tyre , me radioteleskop nuk eshte kapur asnje sinjal deri me sot ,ndersa me teleskopet optik eshte e pa mundur te shikohet nese ka jet ne nje planet tjeter sepse disa planete pretedent qe te shikohen duhet te ket nje teleskop me madhesi sa vet planeti toke , gjithsesi koha do na tregoj me se miri :)
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Vendndodhja
Fier
E maj men si sot para 3 vitesh
me ra zilja e deres
shkoj e hap e kur shof nji Ufo 2 metra te gjate ne kembe
Urdhero i thashe ca ka
O vllai mtha do me japesh nja 50 euro tja fus diskut se me la nafta ne rruge
e sme con dot disku deri ne shpi
per zotin mtha neser mbrema do dal prape knej nga toka ti bie
LLaf burrah mtha
ja dhashe......

Legeni......... ka harru Hic.......... e shtron DIskun me 2000/kmh kur kalon para shpise
e as i bie ndermend hic per borxhin qe mka.................

:p
 
Top