Unaze Platini me gurë diamant 18 karat

braziljania

Anëtar i Nderuar
Diamant autentik dhe natyral
E bere me dore nga mjeshtri Orafo.Me peshe 5.3 gram me diamant autentik dhe natyral.Guri ne mes: pesha 0.94 karat,ngjyre e qarte dhe forme e rrumbullaket..

Guret e vegjel 1.08 karat ne ngjyre te qarte.Unaza shitet me 2 certifikata,ate te diamantit dhe te platinit.Vlera e unazes(6700euro)


Ikubinfo
 

capkenja

Anëtar i ri
nje te tille pres ta mar se shpejti.
 

baby doll

Sw33t d0LL
mua me pelqen...shume e bukur eshte
 

El'Mejor

Daja
Po me fut ne mendime kjo braziljania mua me duket se do ja blej nje te tille ...do e coj tek dyqani edhe te zgjedhe ke te doje ..Sa per leket mos e vrit mendjen se jam cun me prona kam tragetin durres ancona ;)

:djalle:
 

El'Mejor

Daja
Me ne fund nje goce qe nuk qenka materialiste urraaaa Po dihet se gocat vdesin per kto gjera....


:djalle:
 

El'Mejor

Daja
Po mua me pelqen te bisedoj po nese bezdis gocat qe duan diamantet sflas me une :(....

:djalle:
 

Analistja

Anëtar i ri
po qe qenka e bukur kjo unaza qenka ama
 

El'Mejor

Daja
Aman si qajne edhe kto gocat per unazat duan te martohen me zor :D

:djalle:
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Shihe me kujdes edhe pse ka shum gure esht shm fin.
Te pakten ne desing dhe ne guret e saj i ka shm te vegjel ;)
Nuk thash qe gurat nuk jan fin...thjesht per mendimin tim eshte e ngarkuar...shijet nuk diskutohen e as nuk komentohen...
Mbase me stilin tim spershtaten...mbase me stilin e 1-2435 milion femrave te tj pershtatet.////
 

Opium

Dyrrah
Nuk e diskutoj shijen e askujt thjesht me sa kuptova unaza esht ber me qellim e reklamimit te diamantit ;)
 

AjSi

...
Do me pelqente me shume nqs do te kishte vetem ate gurin ne mes..e thjeshte eshte shume me e bukur..
 
Top