Une di nje gje, qe sdi asgje

Ledia

❤Shkodrane❤
Une di vetem nje gje qe dashuria per familjen teme sdo te mbaroj kurr

Sdi asgje ca do me suprizoj e ardhmja 🤷‍♀️
 
Sokrati e tha ne kuptimin qe sado te dish prapeseprape gjerat qe nuk di jane gjithmone me shume se ato qe di.
Pra, njeriu eshte perhere ne kerkim te se vertetes mbi gjithcka e cdo gje.

Psh, e dinit qe ne ndoshta, them ndoshta mund edhe ti mbijetojme perplasjes se nje asteroidi me Token(varet nga madhesia e asteroidit dhe kendi i perplasjes) por kurrsesi nuk mund ti mbijetojme shperthimit te dy nanoyjeve me neutrone afer Tokes qe jane te vegjel sa dy zare, kurrsesi nuk mund ti mbijetojme nje vrime te zeze, per te mos folur per perplasjen mes dy galaktikave(sa per info, "Rruga e Qumeshtit" galaktika jone dhe Galaktika e Andromedes vrapojne drejt njera tjetres dhe afrohen me shpejtesi 1.5 milione km ne ore)😁

PS-Na falni per infot demoralizuese😝
Do thoni ju-Ik se eshte me mire te mos dish gjithcka🤣
Ashtu po, jam dakord
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Sokrati e tha ne kuptimin qe sado te dish prapeseprape gjerat qe nuk di jane gjithmone me shume se ato qe di.
Pra, njeriu eshte perhere ne kerkim te se vertetes mbi gjithcka e cdo gje.

Psh, e dinit qe ne ndoshta, them ndoshta mund edhe ti mbijetojme perplasjes se nje asteroidi me Token(varet nga madhesia e asteroidit dhe kendi i perplasjes) por kurrsesi nuk mund ti mbijetojme shperthimit te dy nanoyjeve me neutrone afer Tokes qe jane te vegjel sa dy zare, kurrsesi nuk mund ti mbijetojme nje vrime te zeze, per te mos folur per perplasjen mes dy galaktikave(sa per info, "Rruga e Qumeshtit" galaktika jone dhe Galaktika e Andromedes vrapojne drejt njera tjetres dhe afrohen me shpejtesi 1.5 milione km ne ore)😁

PS-Na falni per infot demoralizuese😝
Do thoni ju-Ik se eshte me mire te mos dish gjithcka🤣
Ashtu po, jam dakord
Feste sot eh, njerezit flene dhe gjume dhe cohen si dihet 🤣🤣🤣
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Po moj Greta Koçi po .. aq je ktu e 10 vjet 🤣
po ti cke? je celoze qe ne jemi 24 eee :p (une akoma 23 xhanem)

@ZHIGO mos u rrit, se me u rrit ti, pune muajsh i bie te rritem dhe une pas teje hahahah
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Une çeloze.. nahhh i kam te gjith floket ne koke dhe dhemballa e pjekurise akoma sme ka dal .. tani beji ti llogarite sa jam une 😌🤣
jooo jam busy me vitet e mia.. Flm flm:p
 
Top