Unë jam Instagrami, po ti kush je?

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ehh instagrami i shkrete, s’kemi me ça ti update fansat ne kte kohe pandemie ?
 

Mogli

Be good or be good at it
Une jam mogli qe skam as facebook,as tik tok dhe instagramin qe e kam e perdor me shume kur bej blerje online ose per video funny ose video futbolli
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Unë jom Rushdiu.
Ata që m'njofin ene i njof m'thojn
Rusho,rush, rushi.
Ato që m'dun : Rrush o rrusho o ta... Nejse?
??


Per te qen ne teme : kam snapqat per familje, shoqeri e koleget e punes ( kryesisht grupin e punes ku japim info pune dhe personale )

Kam nje tik tok po kam harru fare ta hap ??

Kam whaps vetem per familjen time dhe vetem per nje tek person ktu (ato qe kisha para ca kohesh delete thjeshte se nuk Eshte mire ti perziesh familjen reale me ate virtuale .)

Per kte te fundit kam fv qe mdel e tepron.:p
 

Katil

Antarë i Respektuar
Un jam Tili qaramani?
 
Top