Une jam Xhoni... qe nuk linda kurre!!!

Indola

Adiafori otan prepei
psee.jpg

Pershendetje nene...
jam bebi tend.Por ti nuk e di akoma jam vetem disa javesh...Por do me njohesh shume shpejt te premtoj, emri im eshte Xhon,kam floke geshtenje she sycka kafe... e mire nuk jam akoma keshtu por do behem kur te lind... .
Jam djali tend i vetem,nuk do kem baba po nuk ka gje... do kemi njeri tjetrin, dhe kur te rritem do behem doktor!!!

Sot mesove... qe je shtatzane nene, Je kaq e lumtur ti po buzeqesh e di mama ti ke buzeqeshjen me te bukur ne bote.Gjithe diten ti me flisje dhe une ndihem kaq i sigurte TE DUA mama kur te rritem te premtoj mama se do te bej krenare do behem doktor.


Sot i the babit qe je shtatzane... ai nuk u gezua, tha qe nuk me DO, perse nuk me DO mami?!
Degjova nje zhurme,dhe me pas te degjova ty te qaje... Te goditi mama;perse e beri?
Me pas ai te kerkoj falje dhe te perqafoj... ti e fale... kur une te lind mama -nuk do lejoj asnje te te beje keq kurre...Ai thote se te DO por une se besoj...

Kaluan 3 dite qe ti ndalove te me perkedhelesh
-Perse mami nuk me DO me...?
-Une te DUA mami...

Te degjoj te flaesh me nje mjek, dicka do ndodhe e mami;Kam frike mami..., mami po ndjej dhimbje... me ndihmo mos i lejo te me bejne keq....

Tani jam ne parajse bashke me engjejt mami,ti mos u merzit per mua,une jam mire...perse e bere kete nena ime? doja kaq shume te shikoja buzeqeshjen tende,te behesha doktor mami TE JETOJA.

Po s'ka gje mami nese pushove te me DUASH,mundem te te shikoj qe ketu ku jam dhe nuk do te te harroj kurre...Me fal nese te bera keq ,, me DUAJ mami perseri! Une te DUA.

STOP ABORTEVE.


Perkethyer nga une.
 
Top