Une kam alergji...

Njerzit qe sdin kurr te qeshin
Qe gjykojne dhe per vete harrojne te jetojne
Qe marrin fryme vetem kur flasin per tjeret dhe kurre nuk e marrin vallen per te kercyer dhe per tu ndjere gjall ?‍♀️
 
Nga asgje,cfare s'me pelqen,thjesht largohem!!
Duke u rritur mesojme qe te ushqesh ndjesi negative,ciles do cilesi qofshin ato,ose te japesh rendesi me shume se c'duhet,eshte nje regres ,qe e paguan vetvetja jote.
 
Top