Urrej...

Loverboy

邾帢邽 庣郇 帢 邾庣庣郋邽
Urrej kur njerezit te kontaktojne vetem kur jane te merzitur, hipokrizi e madhe.
 

Loverboy

邾帢邽 庣郇 帢 邾庣庣郋邽
Urrej cilesite e keqija tek njeriu, por jo njeriun.
 

Marakli^Krapit

Antar禱 i Respektuar
Urrej njerzit qe sinceritetin ta marrin per dobesi.
 
I kam bere ban te perjetshem kesaj fjale e mbi te gjitha urrejtjes si ndjenje
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Asgje nuk urrej me shum ..Pse nuk mund ta genjej veten
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf n禱 FV.AL
Mos urre .se urrejta eshte gje e keqe. Dhe po i urreve ato nuk ndryshojne
Ke te drejte nga nxitimi nuk bera nje paranteze, qe une nuk di te urrej, por per ate qe ka keto me lart, ndjenj keqardhje asgje me shume.
 
Top