Urrej...

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
E urrrej kte ndjenje e normal nuk dua te urrej ama dua te jem e vertete :
Urrej hiporizine
Servilet dhe ata qe fusin ne loj te tjeret. Kaq per sot .;)
 
Urrej Vodafonin.

Kujtova e kisha paguar faturen... sme ka ardh asnje telefonat.. asnje mesazh... asnje email.
Bum me kan staku linjen.


Me vrap me bo pagesen online.. me Tobi dhe pa Tobi... link me mesazh, link me email dhe NUK FUNCIONON.
E boj me bonifico dhe thot qe duhet te pres 4 ore per riaktivizimin 🤦🏻‍♀️
Plus gjoba 20 euro...
No comment!
Sot no comment
 
Nuk po hajm miiii vetem po pim . Ke fillu djeten vertete ?
urrej veten nese te futa nepsin edhe pse spo haja gje e en plus non lo sapeva :(

😍😍😍

Po.
Por nuk me fut njeri nepsin joooo

Zakonisht kur jam e lumtur as nuk haj fare... 😅 sepse harroj. Truri komplet nboten time.
 
Tu shtofte lumturia pra 🤪😄😄😄
Lumturia madhe
Preva gishtin
Pagova gjob
Po pres internetin
Te djelen punoj
Ngordha per gjum
Kembet po me djegin nga gjith oret qe punoj ne kemb
Banjo akoma pa drit
Dhe sot + neser kam njerez ne shtepi 🤣

Do cik nga lumturia ime ?
Ta fal ahahahah
 

Delirium

No description ...
Edhe un edhe un
vetem kur jam me nerva nuk Eshte se haj po me rri stomaku grop du vetem te gerrmic

Donc , kur je pa nerva ha gjys tepsie me byrek , ty u dashka me te merzit qe te shmangesh obezitetin 😄😄
 
Urrej veten
Qe e kam sakatuar gjith kto vite.
Qe nuk e kam perqafuar dhe kur skisha njeri tjeter prane
Qe e kam gjykuar dhe kur ishte thjesht vetvetja...

Qe buzeqeshjen qe tgjith admironin, ja shklyva dhe gojen ja qepa.

Te humba...dhe kujtova pergjithmone.
Shpirti im e din se sa lot kam derdh para pasqyres duke te kerkuar...

U desh koh dhe ndihma e njerezve qe te duan realisht por te gjeta me ne fund.

Dhe ti them kto fjale me gjith zemer: nuk do te urrej me.
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Nuk urrej! Fal vetem dashuri.kjo eshte ajo qe une kam vu vetes qellim.
Sdua te kem ne shpirt urrejtje .ato qe si pelqej thjesht nuk ekzistojne me.pse ti urrej?
 

Rania

Antarë i Respektuar
E urrrej kte ndjenje e normal nuk dua te urrej ama dua te jem e vertete :
Urrej hiporizine
Servilet dhe ata qe fusin ne loj te tjeret. Kaq per sot .;)
Edhe manipulatoret, drogaxhinjte, pijanecettt, mashtruesit,shantazhuesit, bixhozxhinjte, intrigantet 🌚
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Urrej eshte fjale e madhe dhe ndjesi qe mbush me vrer shume
Bej shume mire e pa kte dhe deri tani e kam menaxhuar mire kete ndjesi

Por bezdi kam shume gjera :)
 
Top