Urrej...

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Urrej qe mes rremujes te kam dhan gabimisht nje kartel me vizatimet e mia te fundit, letrat e miqeve dhe dedikimet e femijeve...
... dhe e di qe sdo ti shof me ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Urrej cilesite e hipokritit qe gjenden tek nje person.
 
Top