Urrej...

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
E urrej shiun ku bije ,se njehere ma fiku nje zjarr,nje zjarr dashuriee
Ps:sipas Elita 5
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Urrejtja ska kufinj por besoj se eshte fundi i segmentit qe fillon me merzitje dhe inat
Kam shume inat dhe me merzit jashte mase nese dikush me thyen besimin .Sh me keq nese sme beson .
 
Duhet te jete diku ketej neper fv mendimi im per urrejtjen por ja nje rifreskim.
Nuk urrej asgje dhe asnjeri.
Mund te kem zet shume gjera por urrejtja nuk eshte nje ndjenje qe me karakterizon.
Ate qe te tjeret e shprehin me urrejtje une e shpreh me indiference.
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Duhet te jete diku ketej neper fv mendimi im per urrejtjen por ja nje rifreskim.
Nuk urrej asgje dhe asnjeri.
Mund te kem zet shume gjera por urrejtja nuk eshte nje ndjenje qe me karakterizon.
Ate qe te tjeret e shprehin me urrejtje une e shpreh me indiference.
Me duket sikur lexova mendimin tim,sorry qe ashtu e ndjeva se e di qe eshte mendimi yt?
 

Desa

Felix - Culpa
E vetmja gjë që urrej është egzistenca e pedofilisë. Për të tjerat kam qëndrim altruist, kështu që ka disa gjëra që më iritojnë.
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Une nuk eshte se e njoh shume kete ndienj ,nuk mund te urrej dot asgje dhe asnje ,por urrej keto emocionet qe te bejn te flasesh germa germa ??‍♀️
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Lauri

Anunnak
E vetmja gjë që urrej është egzistenca e pedofilisë. Për të tjerat kam qëndrim altruist, kështu që ka disa gjëra që më iritojnë.
Direkt ne sallen e kirurgjise.

Per temen:
1-Urrej mashtrusat, kur edhe ato vete e dine qe po i kuptoj dhe vazhdojne te mashtrojne.
2- Urrej mos zbatimin e orarit. Kam fiksim orarin kur lihet nje takim.
 

NGU

Wild child full of grace ?
Urrej kur bejnee sikurrr gjasmee... E kuptoni vet mo:p
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
Kur jam duke ber dicka dhe "humbem " ne dimensionin tim
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
Nuk esht se i urrej por mund t them qe irritojn persona me dy personalitete
Genjeshtrat
Ata qe t presin n bes ETC
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Urrej ehh , sa shum gjera , po kot qe do ti them se nk do ndryshoj gje jo.
 

NGU

Wild child full of grace ?
Urrej mosrespektin.
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
Qe akoma spo gjej daljen nga labirinti.
Cdo her qe me duket sikur me ne fund po shoh drit, ja qe perplas koken me sa fuqi kam.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
urrej kur me marin poezite faqe FBku bashke dhe me fotot te miat edhe nuk vendosin burimin por i fusin nje (Huazuar)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
...te kamufluarit, qe hiqen si dicka qe s'jane.
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Urrej kohen e humbur kur me kalon duke u marr me persona qe se meritojn
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Urrej njerezit qe te therrasin ne kafe per interes
 
Top