• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Urrej...

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
E urrej shiun ku bije ,se njehere ma fiku nje zjarr,nje zjarr dashuriee
Ps:sipas Elita 5
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Urrejtja ska kufinj por besoj se eshte fundi i segmentit qe fillon me merzitje dhe inat
Kam shume inat dhe me merzit jashte mase nese dikush me thyen besimin .Sh me keq nese sme beson .
 
Duhet te jete diku ketej neper fv mendimi im per urrejtjen por ja nje rifreskim.
Nuk urrej asgje dhe asnjeri.
Mund te kem zet shume gjera por urrejtja nuk eshte nje ndjenje qe me karakterizon.
Ate qe te tjeret e shprehin me urrejtje une e shpreh me indiference.
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Duhet te jete diku ketej neper fv mendimi im per urrejtjen por ja nje rifreskim.
Nuk urrej asgje dhe asnjeri.
Mund te kem zet shume gjera por urrejtja nuk eshte nje ndjenje qe me karakterizon.
Ate qe te tjeret e shprehin me urrejtje une e shpreh me indiference.
Me duket sikur lexova mendimin tim,sorry qe ashtu e ndjeva se e di qe eshte mendimi yt😃
 

Desa

Temet Nosce
E vetmja gjë që urrej është egzistenca e pedofilisë. Për të tjerat kam qëndrim altruist, kështu që ka disa gjëra që më iritojnë.
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Une nuk eshte se e njoh shume kete ndienj ,nuk mund te urrej dot asgje dhe asnje ,por urrej keto emocionet qe te bejn te flasesh germa germa 🤦🏻‍♀️
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Lauri

Anunnak
E vetmja gjë që urrej është egzistenca e pedofilisë. Për të tjerat kam qëndrim altruist, kështu që ka disa gjëra që më iritojnë.
Direkt ne sallen e kirurgjise.

Per temen:
1-Urrej mashtrusat, kur edhe ato vete e dine qe po i kuptoj dhe vazhdojne te mashtrojne.
2- Urrej mos zbatimin e orarit. Kam fiksim orarin kur lihet nje takim.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Urrej kur bejnee sikurrr gjasmee... E kuptoni vet mo:p
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Kur jam duke ber dicka dhe "humbem " ne dimensionin tim
 

Xhelozi

😎😎😎
Nuk esht se i urrej por mund t them qe irritojn persona me dy personalitete
Genjeshtrat
Ata qe t presin n bes ETC
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Urrej mosrespektin.
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Qe akoma spo gjej daljen nga labirinti.
Cdo her qe me duket sikur me ne fund po shoh drit, ja qe perplas koken me sa fuqi kam.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
urrej kur me marin poezite faqe FBku bashke dhe me fotot te miat edhe nuk vendosin burimin por i fusin nje (Huazuar)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
...te kamufluarit, qe hiqen si dicka qe s'jane.
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Urrej kohen e humbur kur me kalon duke u marr me persona qe se meritojn
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Urrej njerezit qe te therrasin ne kafe per interes
 
Top