• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Urrej...

NGU

Wild child full of grace 💫
Pritjet e gjata.
 

titan

Requiem for a dream
Urrej qe smu qas ta puthja @NGU dhe pse kam nje muaj qe ja pres rrugen te libraria. lol lol
 
  • Haha
Reactions: NGU

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Urrej sjelljet nje here ngrohte, nje here ftohte.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Urrej nderhyrjet neper muhabete nga nje person i 3-te.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Urrej vonesat. Dhe pse une bej pjese tek ato:S
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S'me pelqejne (se urrejte eshte fjale e madhe) robt qe marrin superxhiro.
 

Didi

C'est la vie.
...kopjacët. Që skanë një personalitet tyren dhe kopjojn tjerët.
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Jam person qe fal vetem dashuri dhe urrejtjen nuk eshte se nuk e njoh ,te tjeret ma kan mesuar
 
Kur po flet me dike qe ke perballe.. ti nderkoh flet dhe ai nderkoh ferkon synin nga vrima e hundes per 5 min rresht
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Urrej disa persona, po po I urrej, njerez te kqinj te vetpelqyer mashtrues mbi te gjitha lavderues mbi vetes ( Kurse llom e lloq jane perfat te keq)
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Urrej fjalen urrej
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Urrej shum gjera faktikisht
Do filloja nga vetja
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Urrej kur dikush te pyet dhe prap tthote jo gabim e ke
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Nuk urrej,por njerzit pa shtylle kurrizore me duken aq vemje .
Si lavra.
 
Top