Urrej...

NGU

Wild child full of grace ?
Pritjet e gjata.
 

titan

Requiem for a dream
Urrej qe smu qas ta puthja @NGU dhe pse kam nje muaj qe ja pres rrugen te libraria. lol lol
 
  • Haha
Reactions: NGU

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Urrej sjelljet nje here ngrohte, nje here ftohte.
 

NGU

Wild child full of grace ?
Urrej nderhyrjet neper muhabete nga nje person i 3-te.
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
Kohet e fundit gjumin
 

NGU

Wild child full of grace ?
Urrej vonesat. Dhe pse une bej pjese tek ato:S
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S'me pelqejne (se urrejte eshte fjale e madhe) robt qe marrin superxhiro.
 

Didi

C'est la vie.
...kopjacët. Që skanë një personalitet tyren dhe kopjojn tjerët.
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Jam person qe fal vetem dashuri dhe urrejtjen nuk eshte se nuk e njoh ,te tjeret ma kan mesuar
 

Dejv

Antarë i Respektuar
Kur po flet me dike qe ke perballe.. ti nderkoh flet dhe ai nderkoh ferkon synin nga vrima e hundes per 5 min rresht
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Urrej disa persona, po po I urrej, njerez te kqinj te vetpelqyer mashtrues mbi te gjitha lavderues mbi vetes ( Kurse llom e lloq jane perfat te keq)
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
Urrej qe po me prishen temen ?
 

Hera

Banned
Urrej fjalen urrej
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
Urrej shum gjera faktikisht
Do filloja nga vetja
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Teper e mire per te urryer ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Urrej kur dikush te pyet dhe prap tthote jo gabim e ke
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Nuk urrej,por njerzit pa shtylle kurrizore me duken aq vemje .
Si lavra.
 
Top