Urrej...

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
E zbusni pak kete fjale se na duket sikur jemi jashte orbite e sdime te urrejme?
 

Hera

Banned
Kjo fjale nuk ekziston me fjalorin tim
 

NGU

Wild child full of grace
Urrej urryesit qe me urrejne qe jam me e mire se ato lol
 
Redaktimi i fundit:

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
...kur me lene ne pritje.
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
E urrej... shiun kur bie...
Se njëherë ma fiku një zjarr.
Një zjarr dashurie...
I urrej. lotët e mi...
Sepse ngjajnë me shiun
Që më ndau nga ti.

Cit: Elita 5?
 

NGU

Wild child full of grace
Urrej ata qe i ikin muhabetit.
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Nuk dua te urrej me
Ose me sakt
Sme perket me kjo ndjenje.
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
...urrej?!
Per te qene i sinqerte, deri me sot nuk e kam provuar ndjenjen e urrejtjes. Ajo qe une ndjenj ne vend te saj eshte nje “keqardhje”, asgje me shume.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Urrej dyfytyreshin
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Urrej ata i cili te therret vetem kur eshte ne nevoje
 
  • Më pëlqen
Reactions: NGU

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Urrej kur me pyesin si jam
Si djallin mund te jem ?
Ja kshu ?
Nje kemb knej dhe nje andej
 

Hera

Banned
Urrej eshte nje fjale e nje termi qe nuk me perket. ....nuk urrej kurre por harroj
 

Hera

Banned
Urrejtja s'eshte vetem bardh e zi ?
Ka plot sfumatura

Shume e sakte @DeliriumMind por nuk eshte ne termin tim si shprehje. ..kur po vfiste sokrati e pyeten urren personat qe te denuan me helm ...dhe ai tha ....jo se termi urretje nuk eshte e termin tim ato do urrejne veten kur te lexojne veprat e mia .....shume domethenje
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Shume e sakte @DeliriumMind por nuk eshte ne termin tim si shprehje. ..kur po vfiste sokrati e pyeten urren personat qe te denuan me helm ...dhe ai tha ....jo se termi urretje nuk eshte e termin tim ato do urrejne veten kur te lexojne veprat e mia .....shume domethenje
Pajtohem me ket mendim
Dhe faktikisht te urrej dike me shpirt nuk eshte ne natyren time... e kam si shprehje dhe asgje me teper
 
Urrej mendjemdhenjte te dyja gjinive !
Edhe sa kripa ne gjelle po te kete njeriu mendjemadhesi e prish veten si kripa gjellen.
Edhe ne jeten e perditeshme tipat e tille e kane ignore .

Urrej ,
epshin ne disa momente kur dine te te mashtroj , por prap di ta frenoj apo menaxhoj .
 
Top