Urrej...

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
E zbusni pak kete fjale se na duket sikur jemi jashte orbite e sdime te urrejme😃
 

Hera

Banned
Kjo fjale nuk ekziston me fjalorin tim
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Urrej urryesit qe me urrejne qe jam me e mire se ato lol
 
Redaktimi i fundit:

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
...kur me lene ne pritje.
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Kur uleras dhe nuk degjon
 

Bebw

❌Once✖ Vetëm e Boços
Staf në FV.AL
E urrej... shiun kur bie...
Se njëherë ma fiku një zjarr.
Një zjarr dashurie...
I urrej. lotët e mi...
Sepse ngjajnë me shiun
Që më ndau nga ti.

Cit: Elita 5😍
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Urrej ata qe i ikin muhabetit.
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Nuk dua te urrej me
Ose me sakt
Sme perket me kjo ndjenje.
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
...urrej?!
Per te qene i sinqerte, deri me sot nuk e kam provuar ndjenjen e urrejtjes. Ajo qe une ndjenj ne vend te saj eshte nje “keqardhje”, asgje me shume.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Urrej dyfytyreshin
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Urrej ata i cili te therret vetem kur eshte ne nevoje
 
  • Më pëlqen
Reactions: NGU

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Urrej kur me pyesin si jam
Si djallin mund te jem ?
Ja kshu 😅
Nje kemb knej dhe nje andej
 

Hera

Banned
Urrej eshte nje fjale e nje termi qe nuk me perket. ....nuk urrej kurre por harroj
 

Hera

Banned
Urrejtja s'eshte vetem bardh e zi 😊
Ka plot sfumatura

Shume e sakte @DeliriumMind por nuk eshte ne termin tim si shprehje. ..kur po vfiste sokrati e pyeten urren personat qe te denuan me helm ...dhe ai tha ....jo se termi urretje nuk eshte e termin tim ato do urrejne veten kur te lexojne veprat e mia .....shume domethenje
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Shume e sakte @DeliriumMind por nuk eshte ne termin tim si shprehje. ..kur po vfiste sokrati e pyeten urren personat qe te denuan me helm ...dhe ai tha ....jo se termi urretje nuk eshte e termin tim ato do urrejne veten kur te lexojne veprat e mia .....shume domethenje
Pajtohem me ket mendim
Dhe faktikisht te urrej dike me shpirt nuk eshte ne natyren time... e kam si shprehje dhe asgje me teper
 
Urrej mendjemdhenjte te dyja gjinive !
Edhe sa kripa ne gjelle po te kete njeriu mendjemadhesi e prish veten si kripa gjellen.
Edhe ne jeten e perditeshme tipat e tille e kane ignore .

Urrej ,
epshin ne disa momente kur dine te te mashtroj , por prap di ta frenoj apo menaxhoj .
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Urrej zenkat.
 
Top