Urrej...

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
me thuaj a ndihesh super
Kur nuk ke piken e urrejtjes ne ty?
Cuz damn I feel on top of the world
Jo thjesht super por siper reve dhe sikur asgje mund tme hedhi posht 😊
Do te doja te rrija aty pergjithmon
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Urrej shiun.
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Une nuk eshte se e njoh shume kete ndienj ,nuk mund te urrej dot asgje dhe asnje ,por urrej keto emocionet qe te bejn te flasesh germa germa 🤦🏻‍♀️
ah sa bukur e kam thën 😂😂
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Qe paskam harru te blej nesquik 😕
Jo per vete eh lol
Por do ma nxi jeten tani.. dje e rrejta i futa cik cappuccino pluhur 😂😂😂😂😂
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
...falen urrejtje nuk e njoh, perdor shprehjen “keqardhje”.
Gjithsesi une “urrej” te gjithe ata qe kane inate @DeliriumMind, kuptohet nese ka nga ata, 🤗🤗😘😘
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
...falen urrejtje nuk e njoh, perdor shprehjen “keqardhje”.
Gjithsesi une “urrej” te gjithe ata qe kane inate @DeliriumMind, kuptohet nese ka nga ata, 🤗🤗😘😘
Ska perse
Un du qe tme urrejn 😁
Se kur kam shum dashuri pastaj cmendem dhe sdu asnji ahahahhh
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Urrej kete qiellin gri
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Urrej cilesite e keqija tek njeriu jo njeriun si krijese
 

Hera

Banned
........ Se njoh kete fjale e kam thene qe kur kam hyre ketu
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Urrej mendjemadhesine, sado qe dikush e fsheh ate, nga aeroplani verehet.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Urrej semundjet neper bote.
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Urrej kur me thone:"Te admiroj, ti je kaq e fort"
falenderoj kush me ka hequr masken
Dhe kur ta heqin... zere se te kan zhveshur komplet

Urrej...
Do doja ta urreja por tani per tani don't give a fuck.
 

MrsA

Mr. A
Urrej nje nga veset me antike shqiptare,
Te sillesh dikush tjeter qe nuk je ne te vertet

P.s s'ka lidhje me forumin se ketu jemi te gjithe virtuale
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Ah po
Nje gje! urrej
Shum
Kur me kap veshi "ti nuk flet"
Lol
Vertet ka nevoj te flas?
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Te urresh eshte njerezore.
Ta thuash verdalle eshte budallalik njerezor
Te mos e pranosh realitetin eshte njelloj sikur te urresh veten.
Shkaterrim te mbare Homo Sapiens 😜
 
Top