Urrej...

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Urrej te behem si te tjeret, sepse po u bera, s'jam me vetvetja por kopje e dikujt tjeter.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Kerkimfaljen. Gjeja me kot dhe me e keqperdorur ne bote.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
....njerezit e ngjitur.
I don’t like you, kshu qe mos mu ngjit!
 

Ledia

_________________
Do doja mos te urreja asnjeher .por ndinjeher veprimet e te tjereve kundrejt meje me bejne ti 'urrej,
Gjeja qe me ben ti urrej mund te them.eshte kur dikush qe i besova dicka te rendesishme timen e perdor per tallje per ironi .me duket si ajo thika ne plage dhe ate cast e urrej me shpirt per dhimbjen qe me shkakton
 

Bebw

❌Once✖ Unstoppable 🌞
Urrej vet fjalen urrejtje , madje edhe personat qe e mbartin me shumicë
 

Bebw

❌Once✖ Unstoppable 🌞
Dmth e ti urren :p paversisht cfar urren .

Tema: un urrej ?
Thelbi ishte mos pelqimi i fjales ? , me shume eshte irritim se sa urrejtje ...pavarsishte se e kam perdorur si fjale urrejtjen ?
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Urrej urrej urrej
publicitetin te spotify lol
Tani qe anullova abonamentin po ma heq trurin...
 
Top