• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Urrej...

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Urrej te behem si te tjeret, sepse po u bera, s'jam me vetvetja por kopje e dikujt tjeter.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Kerkimfaljen. Gjeja me kot dhe me e keqperdorur ne bote.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
....njerezit e ngjitur.
I don’t like you, kshu qe mos mu ngjit!
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
Do doja mos te urreja asnjeher .por ndinjeher veprimet e te tjereve kundrejt meje me bejne ti 'urrej,
Gjeja qe me ben ti urrej mund te them.eshte kur dikush qe i besova dicka te rendesishme timen e perdor per tallje per ironi .me duket si ajo thika ne plage dhe ate cast e urrej me shpirt per dhimbjen qe me shkakton
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Urrej urrej urrej
publicitetin te spotify lol
Tani qe anullova abonamentin po ma heq trurin...
 
Top