Urrej...

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Kur me thone cfare duhet te bej,
Cfare duhet te mendoj
Se sa e gabuar jam
Dhe qe nuk flas.
Me ke te flas kur me qellojne sa hap krahet per te fluturuar?!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Urrej virtytet e keqija tek njeriu qe i posedon, jo njeriun si krijese.
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Indiferencen
Genjehshtrat
Fakti qe me etiketojne si te fort

A ngjitet dicka e fort? Them se jo.
 

Hera

Banned
Jo nuk urrej ......nuk ekziston ne fjalorin tim
 

Bebw

❌Once✖ Vetëm e Boços
Staf në FV.AL
Ncuq ncuq ,nuk eshte ndienje e panjohur por nuk kam kohe ta ndiej 😛
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Sa fjale e urryer kjo fjala Urrej....
Kam inat disa gjera,por te urrej dicka sme kujtohet mua nese e kam perjetuar ndonjehere....
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
...kur me drejtohen me JU (gjasme me kulture), pastaj harrojne dhe te drejtohen prape me TI 😂
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Veten kur bohem shum optimiste dhe me del prej hundesh
 
Top