Urrej...

Rania

Antarë i Respektuar
E kam per jeten reale,se per virtualitetin nuk me intereson.
Isha prezente kur njera shau shoqen e saj te ngushte perpara meje.
U habita per sjelljen e saj fallco.
Nese nuk e duron,apo ta duash dike me mire qendroji larg sesa ben sikur e don vertete.
Nga kjo mora shkak.
Lol ne spo na duan ne realitet,jo tna duan ne forume :):).
Harroje se ke dashuri e miqesi te vertete ne forume :D:D.
Une nuk flas nga xhelozia apo nga inati,e kam nga pervoja ime.
Ka dhe njerez te mire qe na zbukurojne diten me nje pershendetje, buzeqeshje apo nje fjale te mire.
Nuk jemi me te gjithe njesoj, e nese themi dicka per dike zbrazim shpirtin qe na kane helmuar me ndonje fjale a veprim qe nuk duhej, por qe i duam me shpirt kjo nuk ndryshon 💚
Duhet te jemi te mjaftueshem 🤗
 
Urrej
Kur me bejn te ndihem e gabuar.

Sepse pastaj
Urrej veten dhe bohem e keqe.

Dhe me von
Urrej akoma me shum veten qe u bera e keqe.

Dhe pastaj i fus nje embelsire dhe fuck all*
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Nuk fitohet asgje me urrejtje sekso.Pse te rrudhosesh fytyren kot 😘
po asnje nuk urren per te fituar , eshte ndjesi qe lind brenda
Ideja eshte qe edhe kur kam dashur te urrej dike apo dicka , sja kam dale
duhet apo sduhet...eshte tjeter mhb dhe une e mendoj si ty :)
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
po asnje nuk urren per te fituar , eshte ndjesi qe lind brenda
Ideja eshte qe edhe kur kam dashur te urrej dike apo dicka , sja kam dale
duhet apo sduhet...eshte tjeter mhb dhe une e mendoj si ty :)
Sinqerisht un se kam idene se cfare ndjenje te jep urrejtja dhe uroj mos ta perjetoj.
 
E di qe eshte tema ime por doja te thoja qe:
Urrejtja eshte ndjenja me e shpifur ne bot

Eshte pasoje e te tjera ndjenja dhe shpesh her eshte dhimbje e maskuar si e till.
...sepse eshte me e thjesht te shprehesh urrejtje se sa te pranosh dhimbjen.
 
Top