Urrej ...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Urrej ...

E urrej shiun kur bie...se me ben veturen pis hahhaaa
 
Titulli: Pe: Urrej ...

URREJ tipat qe kane nje vetevleresim per vete me shume se sa duhet...dhe ata qe jane mosmirenjohes,, keto jane dy gjerat qe urrej me shume...
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Urrej ...

Urrej teper kur nje mikeshe apo mik, behet konse nuk po te ven re!
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Urrej ...

Urrej xhelozine dhe paragjykimet, qe ka dikush ndaj teje edhe pse i ke pjese te shoqerise,
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Urrej ...

urrej ndonjehere sa te pafuqishem qe jemi, s'mund as ta levizim as ta ndalojm kohen, te pakten te mund ta ndalonim :(
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Urrej ...

Urrej ata/o qe i duket vetja i/e bukur...
Urrej kur dikush me thot 5 minuta dhe vjen mbas 1 ore...
Urrej kur dikush me permend 100 her te njejten gje...
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Pe: Urrej ...

urrej zilen qe me con cdo mjes :D
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Pe: Urrej ...

Vdekja ime njerzit qe kritikojne vendimet e mia...sidomos nese keto kan te bejn me mu dhe jo me to..
si pershembull veshja, make up, floket...
Kur ste kerkoj mendim mos flit fare... sepse eshte e pamundur qe te kemi te gjithe te njejtat gusto.
Kur marr nje vendim eshte ajo dhe pik, un e di se cfare dua dhe sjam kurr e pavendosur... kshuqe PSE HUMB KOH?

"Jo po tualeti eshte shum agresiv" normal qe eshte, eshte ajo qe dua...reflekton karakterin tim
"pse i preve se ishe mir" po smu dhimbsen mu floket, do te dhimbsen ty?

"ti je e cmendme" REALLY? kisha nevoj tma thoje ti.
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Urrej ...

Urrej kur keta plehrat italian te shikojn me inat kur e marin vesht qe jam SHIPTAR. :murit:
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Urrej ...

...njerezit qe vjellin vrer dhe qe transmetojne energji negative.
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Urrej ...

Urrej kur hedhin gurin e fshehin doren...
Urrej kur sjane koherente,ca te thone tani ta ndryshojne pas 30 min...
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Urrej ...

Urrej xhelozin e tepert,
Urrej kur dikush mohon ate qe ka ber.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Urrej ...

Urrej ata persona qe te qepen si morra e ste shqiten me..
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Urrej ...

paragjykimet, ves i poshter
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Urrej ...

Urrej ato persona qe te thone do vi me 3... e vine me 6... :sdi:
 
A

Alltini

Titulli: Urrej ...

Urrej ta kryej kete pune pa e kontaktuar Lirine!!!
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Pe: Urrej ...

embelsirat... nuk i rezistoj dot lol
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Urrej ...

Urrej kur ata/o qe deri dje me konsideronin shok sot bejn sikur nuk me njohin.
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Pe: Urrej ...

TEST-et! (ato ku duhet te gjesh pergjigjet e sakta)
I urrej me gjith shpirt pas ktit kursit e-learning...
Mund ta bosh kursin te shtunen? a mund ta bosh ne ket orar?
A mund te besh Teste vazhdimisht direkt pas shpjegimit?
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Urrej ...

Urrej te merrem me persona qe sdin mirekuptim dhe respekt
 

AppleCrisp

Anëtar i ri
Titulli: Pe: Urrej ...

Urrej serbet 100%, greket 99.9% e turqit 98.9%
Urrej njerzit qe nuk lahen e nuk e pastrojn trupin e tyre dhe ju vjen era perq :vje:
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Urrej ...

Urrej ti shohe njerezit duke qare... e sidomos ato te familjes...
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Urrej ...

Ignorancen ......
 

Element

Anëtar i Respektuar
Titulli: Urrej ...

Urrej , vet faktin se kur me kaplon ideja se me duhet të urrej diçka ..... sa e trishtueshme kjo ndjenjë !
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Urrej ...

kur futem ne forum pas ca ditesh dhe smarr vesh c'behet :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top