Urrej ...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Urrej ...

Urrej qe jam kaq dashamirese e tolerante ....aq sa duket sikur cdo kush duhet te perfitoj!
Time to change!
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Urrej ...

Kur shkon ne nje vend dhe kthehesh e ske bere gje ...te iken rruga kot, koha kot dhe behesh pishman qe ke vesh taka ...ueee ca nerviiiiiiiii kush iken prap neser :jooo
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Urrej ...

Urrej kur gjerat behen pa lidhje
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Urrej ...

Të mundohesh kot...
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
Titulli: Urrej ...

Njerzit qe vejn ne pause jeten duke shpresuar ne ndonje mrekulli...
coje by*hen nga vendi dhe provo ta realizosh me duart e tua mrekullin!
 

Aver

VIP
Titulli: Urrej ...

Urrej qe kur jam ne shtepi te merrem me pune te punes.

Me pune te punes. E forte kjo.

E kam fjalen i urrej keto raportet etj., qe ma marrin kohen e lire te fundjaves.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Urrej ...

Kto kohët e fundit, nënpunësit civil që u kane dhene nje cope pune por qe s'ja u kane haberin fare rregullave te miresjelljes.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Urrej ...

Urrej kur nga forumi largohen perher miqt e mi me te mire..
Urrej dhe kte dhimbjen e stomakut qe me fillon sa here qe merzitem... :mad::mad:
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Urrej ...

Urrej kur mosarsyetimi mund llogjiken dhe ti futesh ne mendime te kota aq sa gjykon veten..... ku gabova?!

Por sic dikush tha .....me mire kshu

No worries at all!
 
Titulli: Urrej ...

Une nuk urrej, une vetem dashuroj lol
 
Titulli: Urrej ...

E ca pastaj????

Ja i gjo qe urrej kur njerezit flasin kot me kot e dalin jashte teme

Nuk ishte asgje personale me ty, nuk te citova fare, ti e interpretove si te tille, eshte problemi yt dhe jo imi.
Per te qendruar ne teme une ty s`te urrej

PS-Ehe e di e di qe s`te behet vone por prapeseprape s`te urrej, biles biles do thoja qe te dashuroj
 
Redaktimi i fundit:

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Urrej ...

Ja edhe kte qe the me siper e urrej...urrej fjalet e thena pa lidhje!
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
Titulli: Urrej ...

Te urrej per egoizmin qe ke, per rendesis qe i jep fjaleve te njerezve, per faktin sepse stermundohesh te imponosh ideat e tua sepse ske mundur tek te tjeret.
Skam per cfare te falenderoj, te pakten jo sot.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Urrej ...

Komplimentet e interesit, dhe ato të padrejta...
 
Titulli: Urrej ...

Akoma postoni te kjo tema ju?
Urrejtja s`ju ben mire, ju demton ju shume me teper se sa ata qe urreni.Provoni ta ktheni urrejtjen ne dashuri, do ndjeheni shume me mire, te pakten kthejeni ne indiference, sju ben mire po as nuk ju demton :D
 
Titulli: Urrej ...

Urrej telegrafin lol
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Urrej ...

Nuk urrejm, por kur diq sna do zemra pasi seshte e drejtë, atë edhe s`e bëjm...

Faleminderit për keshillën, ashtu eshte, por vetë tema ashtu quhet... :)

Akoma postoni te kjo tema ju?
Urrejtja s`ju ben mire, ju demton ju shume me teper se sa ata qe urreni.Provoni ta ktheni urrejtjen ne dashuri, do ndjeheni shume me mire, te pakten kthejeni ne indiference, sju ben mire po as nuk ju demton :D
 

iLirjam

Antar i fv.al
Titulli: Urrej ...

Nuk e di a e Dini por të lutem më beso kam disa ore që kërkoj arsyen pse të kërkoj,
Endrra e syve të mi nuk kam par gjë më të bukur se ti në ktë botë të madhe,,
Që un nuk e dija por ma tregove ti,,ndryshe sdo mund ta shihja e as ta gjëj arsyn,
Pse të kërkoja at'her nuk e di as tash pse të kërkoj,
ثsht e thjeshtë si më pëlqen edhe pa pëlqimin tuaj,
Mir por kjo do bëhet fal suksesit tënd të Përditshëm!
 

lovely

Anëtar i ri
Titulli: Urrej ...

urrej qe jam anatomikisht e ngjizur me tule kockash,kur mund te isha e tera prej dhjami

urrej qe sjam ne lartesine magjepsese te nje sirene qe leshon tinguj dhe ndez mendime,endrra,deshira

urrej qe njeriu qe dua nuk merr cdo dite pamjen dhe qendrimin e sejcilit mashkull qe ndodhet jashte portes sone
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Urrej ...

Urrej meshkuj se kan shikim lavirje.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Urrej ...

Te urrej eshte ndjenje qe don shume mund,por qe largoj gjithmone larg vetes dhe si duroj dot hipokritet.
Nuk lodhem as duke ua demostruar hipokrizin e tyre,thjesht distancohem dhe i le ne llumin e tyre.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top