Vajza gjermane me 40 cm bel

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
beli-michele.jpg
Për shumë femra, një bel i hollë është rezultat i dietës dhe stërvitjes, por jo për Michele Kobke.

24-vjeçarja gjermane ka ngushtuar belin e saj nga 60 cm në 40 cm vetëm duke veshur çdo ditë një korse për tre vite radhazi.

beli-michele1%281%29.jpg


Por, edhe pse tashmë ka një bel më të hollë se modelet e pasarelave, Michele kërkon të ngushtohet edhe 2 cm të tjera për të barazuar rekordin e amerikanes Cathie Jung.

beli-michele2.JPG


/ Top Channel
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Vajza gjermane me 40 cm bel

keq duket shum.
 

FearlessDiva

Good at being bad
Titulli: Vajza gjermane me 40 cm bel

Vertet, eshte shemtuar me doren e vete :S
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Vajza gjermane me 40 cm bel

sa ufooo qenka
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Vajza gjermane me 40 cm bel

24-vjeçarja gjermane ka ngushtuar belin e saj nga 60 cm në 40 cm vetëm duke veshur çdo ditë një korse për tre vite radhazi.

Eh ca domethene te torturosh veten!!!
Kush te do, te do me apo pa tule:p
 

cent

...Lontano
Titulli: Vajza gjermane me 40 cm bel

Euuu cfare beli,duket shume shume e shemtuar :D
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Vajza gjermane me 40 cm bel

I beka rrobat me porosi kjo me i llaf...
 
Top