Vajzat dhe Cunat Trendy

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Imported Group Gallery - Vajzat dhe Cunat Trendy
 

Attachments

 • photo5417.jpg
  photo5417.jpg
  16.1 KB · Shikime: 0
 • photo5418.jpg
  photo5418.jpg
  4.2 KB · Shikime: 0
 • photo5419.jpg
  photo5419.jpg
  32.1 KB · Shikime: 0
 • photo5500.gif.jpg
  photo5500.gif.jpg
  7.5 KB · Shikime: 0
 • photo5503.jpg
  photo5503.jpg
  50.8 KB · Shikime: 0
 • photo6658.jpg
  photo6658.jpg
  52.1 KB · Shikime: 0
 • photo6659.jpg
  photo6659.jpg
  56.2 KB · Shikime: 0
 • photo6660.jpg
  photo6660.jpg
  43.7 KB · Shikime: 0
 • photo6661.jpg
  photo6661.jpg
  41.3 KB · Shikime: 0

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
O profet, po mire po ti c'lidhje ke me trendy-n :D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
o nostra...po eshte trendy te jesh me fe sot....se ke pare ti te gjithe "japin jeten pas fese" LOL LOL LOL LOL LOL LOL
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Uou cfare nderi te marresh pjese ne kete grup flm profet!
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Mire se erdhe
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Mire se te gjeta!
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Ajde mire se te gjeta edhe une:blla:
 

CoNNecT

Administrator
Kush i beri keto zgjedhje? :D

Flm flm :p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Erdhen nga larte conne...urdher i partise :D
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Mire se erdhe Hermonsita!
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
si behesh antar ketu bre aman se jam pak i trashe nuk kuptoj une
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
duhet te vishesh si ai i pari ne foto :D
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
ja na zjefte dhe neve
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
abstri
:gm:


:kercim::kercim::kercim::kercim:
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
pshnd Elushe...mora vesh kush je :D
 

Elushe

Vogëlushe
Me behet qejfi, do me tregosh tani mua se kush je ti?
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Une jam profeti...jo muhameti LOL LOL LOL LOL

jam profeti muzikes :p
 

Elushe

Vogëlushe
He tashi, mos u tall, cfare nicku ke pas me pare?
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Po kush merrej me muziken me pare mi :p
 

Elushe

Vogëlushe
S'maj men per kok time. :( Plus qe kohet e fundit nuk jam fut aq shpesh, i kam pas fiksu anetaret sipas nick qe kishin, dhe kur lexova The Prophet, thashe na paska dal noj fetar i cmen LOL
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
uahahahahahahahahahahahahha pikerisht per kete e cova...se direkt mendja shqipe te feja :D

:p
 

Elushe

Vogëlushe
Direkt mendja Shqipe thote, po nuk perdoret ne asnje vend tjeter vec fese kjo fjale.
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
kot kjo....profeti...te sjelle dhe muziken :D


po ndahen profetat :D
 
Top