Vajzat dhe Cunat Trendy

Elushe

Vogëlushe
Kot skane thene meson dicka te re cdo dite. Skena lind te gjith te ditur o derman :D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
a tu befsha :D
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Une vec mundem me ju pershendet,kalova ketupari pashe titullin dhe thashe bohh po une qe sjam Trendy ,ca do beje?
e lashe kete msg :D
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Ajo fotoja e II-te interesante, me i fut diskun ne mes :D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
nostra, me ate punen e disqeve merrem vete LOL LOL LOL LOL LOL
 

alfonci

Veri investigatio
ca bahet ktu???!!! beshi qef!
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
e ka ngrene merimanga kete grup me duket
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
ca plako ja qejfe qejfe
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Cfare bohet knej me mir jeni te gjithe ???:D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
edhe kthehet gurpi nga pushimet fillojne qejfet :D
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
e sodhe koken ti me LOL LOL :pP:
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
per cilen koke po flet LOL LOL LOL
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pse nuk ke shkruar edhe gruaja me trendy ti ore :p qe jam une ketu ne forum dmth :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
picture.php
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

bella keto jan porno moj ca trendi LOL LOL LOL LOL LOL
 

bella

Anëtar i Nderuar
hahahahahah....keto jane te kohes ore...femra sexy, luftetare dhe te embla ahahhahaha........pse u turperove ti ee...sugjestonohesh nga gra te tilla :p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Uuuuuuuuuuuuuu na turperove :D

vi cik me hard te pakten :D...se keshtu eshte e pash...se pash :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
ahahahah Per me shume shiko profilin tim :p

po pse do te shohesh ti eee ....une pelqej keto e pashe se pashe LOL
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Oh flm per ftesen ,kush e dergoi .
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Asgje goca :D...jeni te mirepritura :D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
zina ca do ti te bejme...revani si thua :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
ahaahhaha....vihuni ne pozicion cuna e goca se do ju nxjerr foto shpejttttttttttttt LOL

ina rinia eshte prishur me kohe po te pakten ta cojme deri ne fund prishjen LOL

Po si kaloni mire jeni ee ??? :puc
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
He mo trendy-sta :D keni kaluar trendy apo jo :D
:kiss
 
Top