Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
jeni apo dukeni ??
 

baby doll

Sw33t d0LL
Pse ju femrat kudo qe do shkoni do boni si te mencme kur te fakt femrat jan flok gjat e menje pak? :D

Kush te paska genjyer ty,qe qenkemi ne me pak mendje??????
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Jo zakonisht i le te thahen vet....vetem ne fund-jave qe duhet ti dal pak me von i thaj dhe i rregulloj!!! :D
cne kjo pyetje nje here??? :D :D

jo mi jo se zakonish ju rrini ka 5 ore tu u kref tu u tha mas dushit jam tu bo nje sondazh kush i thane e kush jo kur ske cben do fillosh te meresh me sondazhe me gjera koti si puna ksaj ;)
 

vitk

Anëtar i Respektuar
ajde goca na thoni pa doreza sa te dashure keni per momentin?
 

Adrenalina

GoC TiR0né
jeni apo dukeni ??
Na shef ti ne ? nqs po... edhe jemi edhe dukemi :D
nqs jo... shko vizito syte :p


Femrat?: Nuk pretendoj qe ZOTI te krijonte nje liber istruksioni ..por , te pakten butonin ON-OFF mund ta vinte ne dukje. :D :D
E ka vene, por e shikojn vetem ato qe din ta perdorin :p

Pse ju femrat kudo qe do shkoni do boni si te mencme kur te fakt femrat jan flok gjat e menje pak? :D
Te paskan rrejt per kete ty cuno, se femnat te cojn te cesmja e s'te japin i pike uje ;)

ajde goca na thoni pa doreza sa te dashure keni per momentin?

Asnji :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
A ju ka shkuar mendja ndonjehere te hani buke me djath e qepe ose buk me kripe e vaj :) se un jam nepsqar me ka shku menja dhe i kam henger po juve ju ndodhin kto gjera??
 

vitk

Anëtar i Respektuar
[
o goce une kujtoja se ishe vajze e shkathet d m th te kishe nje fare koleksioni ?
megjithate mos u merzit se do vije dhe dita joteb
Asnji :D[/QUOTE]
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
kur beni sex ju ka ndodhur te mendoni dike tjeter edi qe sdo kem pergjigje me ket pyetje por thoni realitetin mos kini turp :)
 

T-Ghost

RossoNero
E pelqeni shume faktin e te marrit dhurata nga meshkujt, apo nje pije ne lokal?
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
E pelqeni shume faktin e te marrit dhurata nga meshkujt, apo nje pije ne lokal?

dhuratat:)
nuk para pij shume une...vetem uje pi:)

kur beni sex ju ka ndodhur te mendoni dike tjeter edi qe sdo kem pergjigje me ket pyetje por thoni realitetin mos kini turp :)

LOL...

me ka ndodhur...

nderkohe qe po e beja, vrisja mendjen cdo thoshte mami po ta merrte vesh:D
 
Last edited by a moderator:

Ghost

Anëtar i Nderuar
po te ishte nje djal nga malesia (po flas per ju vajzat qe jetoni ne qytet) dhe aj nuk ka dituri shum dmth edhe sjelljet e tij jan femijrore.. por eshte i bukur si nje artist filmi...do te lidheshit me te.
 

sensuu

sweet
nje djale nga malesia nuk mund te kete sjellje feminore,por burrerore ..........a merr vesh?
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
nje djale nga malesia nuk mund te kete sjellje feminore,por burrerore ..........a merr vesh?
LOLLOL

Per mendimin tim, nje djale nga malesia, ka sjellje malore!:D
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
LOLLOL

Per mendimin tim, nje djale nga malesia, ka sjellje malore!:D

hihi me fal por harrova ta fus edhe "Sjellje malore" por rrethit tim sjelljet malore i ngjajn shum ne ato Femijrore.

Sensu ato burreroret qe thua ti .nuk me duken edhe aq burrerore.
pse te vie inat ty ndonje gje .:p
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
po te ishte nje djal nga malesia (po flas per ju vajzat qe jetoni ne qytet) dhe aj nuk ka dituri shum dmth edhe sjelljet e tij jan femijrore.. por eshte i bukur si nje artist filmi...do te lidheshit me te.

per kete u sqarove besoj,nejse pergjigja per pyetjen eshte jo!
 

baby doll

Sw33t d0LL
po te ishte nje djal nga malesia (po flas per ju vajzat qe jetoni ne qytet) dhe aj nuk ka dituri shum dmth edhe sjelljet e tij jan femijrore.. por eshte i bukur si nje artist filmi...do te lidheshit me te.

JOOOOOO,skam ce dua at pamjen kur uk ka karakter dhe ben si femije
 
po te ishte nje djal nga malesia (po flas per ju vajzat qe jetoni ne qytet) dhe aj nuk ka dituri shum dmth edhe sjelljet e tij jan femijrore.. por eshte i bukur si nje artist filmi...do te lidheshit me te.

do prisja ti rritej edhe sjellja pastaj mbase mund te lidhesha :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top