Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

Cila pjese e trupit tuaj eshte e dobet, dmth nxehesh, ne rast se prekesh nga ndonje mashkull (ne forme filtri)?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

Gishti i vogel i dores :D...(Shaka)...

Varet Loverdjali sa e ndjen mashkullin qe ke perballe...Kur e ndjen kudo me te prek nxehesh...Mua me pelqen ne qafe dhe ne bark...(Mundesisht me puthje)...
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

Cfare vlersoni me shum tek nje mashkull?

Fjalet e tij, tabani i fjaleve c'fare i nxjerr goja. Jo uhu ne tym..Dhe serioziteti !
 
Redaktimi i fundit:

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

1-Keni pire ndonjehere lende narkotike... ? :D

3- Ju pelqejne cunat nga fshati ?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

1-Keni pire ndonjehere lende narkotike... ? :D

3- Ju pelqejne cunat nga fshati ?

Po njehere hashash...

Skam paragjykime nga eshte,me mjafton karakteri dhe mendimet e tij...
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

1-Keni pire ndonjehere lende narkotike... ? :D

3- Ju pelqejne cunat nga fshati ?

1- Jo
2- Tgjithe nga fshati kemi ardhur:p.. se di ne fakt
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

Jeni duke ndrekuar me 3 njerez te cilet i respekton dhe i admiron. Ne nje moment, t'gjithe fillojne ta kritikojne njerin nga miqte e tu te ngushte, duke mos e ditur se eshte miku juaj. Kritika eshte e shpifur dhe e pajustifikuar. Cfare do t'kishit bere ?
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

Jeni duke ndrekuar me 3 njerez te cilet i respekton dhe i admiron. Ne nje moment, t'gjithe fillojne ta kritikojne njerin nga miqte e tu te ngushte, duke mos e ditur se eshte miku juaj. Kritika eshte e shpifur dhe e pajustifikuar. Cfare do t'kishit bere ?

qetesisht do thoja vetem qe ai eshte miku im me i mire,
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

Jeni duke ndrekuar me 3 njerez te cilet i respekton dhe i admiron. Ne nje moment, t'gjithe fillojne ta kritikojne njerin nga miqte e tu te ngushte, duke mos e ditur se eshte miku juaj. Kritika eshte e shpifur dhe e pajustifikuar. Cfare do t'kishit bere ?

Me fal se nuk e kapa tamam,ky shoku qe kritikojne eshte aty i pranishem??
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

Jo nuk eshte !
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

Do i thoja qe nuk eshte mire te flitet per nje person kur ai nuk eshte i pranishem,dhe do mbetesha e zhgenjyer pak nga keta persona qe meritojne edhe respektin tim gjoja...
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

Jeni duke ndrekuar me 3 njerez te cilet i respekton dhe i admiron. Ne nje moment, t'gjithe fillojne ta kritikojne njerin nga miqte e tu te ngushte, duke mos e ditur se eshte miku juaj. Kritika eshte e shpifur dhe e pajustifikuar. Cfare do t'kishit bere ?

Do ju kisha thene qe jane gabim dhe s'duhet te flasin ne baze te fjaleve te dynjase pa i ditur gjerat sakte. Madje, jo vetem per nje mik timin te ngushte, por per kedo!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

Flm per pergjigjet e juaja :)

Pyetja tjeter:

Cfare do t'kishit bere ndryshe, po ta kishit ditur se askush nuk do t'ju gjykonte ?

P.s. Per ata qe kuptojne anglisht:

wut would u do differently if u knew nobody would judge u?
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

wut would u do differently if u knew nobody would judge u?

E paske qare anglishte Lover :p
Pyet mo gruan, ngele me gocat e forumit.. lol :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

Flm per pergjigjet e juaja :)

Pyetja tjeter:

Cfare do t'kishit bere ndryshe, po ta kishit ditur se askush nuk do t'ju gjykonte ?

P.s. Per ata qe kuptojne anglisht:

wut would u do differently if u knew nobody would judge u?

Une ekzistoj per vete,jo per tjeret...Jeta eshte e imja,e ndeertoj sic dua une,paragjykimet ate pune kane mjere kush kufizohet nga ato...Sdo beja asgje ndryshe nga me sot,sme udheheqin te tjeret ne rrugen time...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Pyetje per Vajzat ?

e kush e shef telefonin kur je per qef? nese e shef sms me tregon dhe e fshin... nuk eshte gje e re qe ka shum k* qe nuk i rrin suma me nje vend


Qyqa kjo o te pergjigjet o ste pergjigjet fare hahhahahahahhahahahahahahahhahahahaha :p :p :p :p

Atere pik separi pershdnetje gocani me qen se hyra ktej :D :D

Pyetia di do ndiheshit ju nse partnerin tuaj e shikoni ne nje kafene me nje ish qe ka pas ai para jush ....???
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

Flm per pergjigjet e juaja :)

Pyetja tjeter:

Cfare do t'kishit bere ndryshe, po ta kishit ditur se askush nuk do t'ju gjykonte ?

P.s. Per ata qe kuptojne anglisht:

wut would u do differently if u knew nobody would judge u?

Ka raste qe dua te shaj njehere me fjalor cunash... po keshtu mireeeeee fare... "dhet's uat aj ud du diferently".
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

Ka raste qe dua te shaj njehere me fjalor cunash... po keshtu mireeeeee fare... "dhet's uat aj ud du diferently".

Shaj shqip se ste merr vesh njeri atje ne HaMerrE IK :p
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Pe: Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

besoni tek dashura me shikim te pare

Besoni tek dashura Virtuale??


Mund te jet fiksim por jo dashuri...
dashuria eshte te puthje, prekje, te ndjesh eren e tij qe te hyn deri ne tru.
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Pe: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

ca urreni me shum tek nje mashkull
mmm mund te them cfare tip mashkulli urrej : ato te llapin shum, ato qe besojne qe femra duhet te jet murgesh dhe qe e tradhtojne diten e dyt pas marteses, ato qe jan te fiksuar me 16 vjecaret (BLLLLEEEEEAHHHH ), ato qe nuk leviz nga shpia pa lejen e mamit, ato qe sillen si bossa kur sdin akoma me la as breket e tyre.
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Pe: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

Flm per pergjigjet :) ja po mesojm cike nga nje cike :)

Do benit dicka qe sju pelqente nqse partneri ju kerkon?

Pershembull Te Lini Shkollen sepse ky esht xheloz do e benit?

Nuk rri injorante un pse i do sumcja atit.
Jam tip qe nese me thua " zemer, do e kisha shum bezdi qe ti te behesh modele sepse e di se si eshte aty... do cmendesha " e pranoj dhe nuk e bej.
Nese me thua "Ke me bo kshu sic te them un ! " pergjigjja ime eshte : KUSH JE TI? dhe nderroj partner... se pak burra ka bota.
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Pe: Pyetje per Vajzat ?

Qyqa kjo o te pergjigjet o ste pergjigjet fare hahhahahahahhahahahahahahahhahahahaha :p :p :p :p

Atere pik separi pershdnetje gocani me qen se hyra ktej :D :D

Pyetia di do ndiheshit ju nse partnerin tuaj e shikoni ne nje kafene me nje ish qe ka pas ai para jush ....???


ahhahaha kur i bi sigurohem te bej boom :D
si do ndihesha? Si do ndihet ai pasi te mari vesh qe i pash un hahahhahahhahahaa
nuk e ben ate gabim ai jo...
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Pe: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

Flm per pergjigjet :) ja po mesojm cike nga nje cike :)

Do benit dicka qe sju pelqente nqse partneri ju kerkon?

Pershembull Te Lini Shkollen sepse ky esht xheloz do e benit?

Zot na ruaj vetem nese ske tru edhe barazohesh edhe ti me kete race injorantesh ..
Njoh nje rast kyr ''ky'' i ndali shkollen ''asaj'' ne fund u ndane.
Ajo ngeli si krape pa shkolle them te mesme
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pyetje per Vajzat ?

Qyqa kjo o te pergjigjet o ste pergjigjet fare hahhahahahahhahahahahahahahhahahahaha :p :p :p :p

Atere pik separi pershdnetje gocani me qen se hyra ktej :D :D

Pyetia di do ndiheshit ju nse partnerin tuaj e shikoni ne nje kafene me nje ish qe ka pas ai para jush ....???


Kur fillon nje lidhje te re,besoj se ndahen gjerat Rendex...Ndahen disa kufij dhe partneri nqs eshte gati per nje lidhje te re dmth qe ka mbyll cdo dritare,cdo dere me te kaluaren...Nese une e shoh me nje ish te tij,per mua automatikisht ajo lidhje ka marr fund...Eshte mosrespekt ndaj meje ajo sjellje...
 

ZHIGO

...
Pe: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

do ta pranoni si zgjidhje ,, nqs i/e dashura juaj do t'ju ndalonte te punonit ne nje ambient ku keni kontakte me shum meshkuj te tjer ?


si fillim ,, si do ju dukej ideja qe ai po ju stopon ne dicka te till ? me pas ,, do i jipni te drejt ,, ta degjonit ?
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

do ta pranoni si zgjidhje ,, nqs i/e dashura juaj do t'ju ndalonte te punonit ne nje ambient ku keni kontakte me shum meshkuj te tjer ?


si fillim ,, si do ju dukej ideja qe ai po ju stopon ne dicka te till ? me pas ,, do i jipni te drejt ,, ta degjonit ?
Nuk eshte "zgjidhje" te ndalosh partenerin tend nga puna, per shkak te pasigurise-frikes tende...Pra sigurisht qe nese ky njeri kerkon dicka te tille, nenkupton qe problemi eshte i thelle dhe prek lidhjen tone ne c'do aspekt. Personalisht nuk do i lejoja vetes te kem prane nje mashkull i cili nuk do jete ne gjendje te ekulibroje pasigurite-friken e tije...dhe sigurisht qe nuk do kishim arritur kurre fazen qe do arrije ta shprehi ate, ne kete lloj forme.
p.s. Besimi dhe respekti ndaj njeri tjetrit jane themelet e nje lidhjeje, dhe kur keto nuk ekzistojne pasiguria-komplekset veshtire ekulibrohen...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

do ta pranoni si zgjidhje ,, nqs i/e dashura juaj do t'ju ndalonte te punonit ne nje ambient ku keni kontakte me shum meshkuj te tjer ?


si fillim ,, si do ju dukej ideja qe ai po ju stopon ne dicka te till ? me pas ,, do i jipja punen po te daashurin,pasi ppa besim ska lidhje
ni te drejt ,, ta degjonit ?
Kjo me shume ka lidhje me besimin,per mua besimi eshte gjeja me e rendesishme...do lija te dsshurin,jo punen pasi lidhja eshtee e perfunduar tashme kur gjerat kane shkuar ne ate pike...
 

MasteR

I'm offline
Pe: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

A rritet deshira per sex kur femrat jane me ata apo ska lidhje ?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top