• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Varme hilsener fra et koldt land

Desa

Temet nosce
Staf në FV.AL
Mire se erdhe.. po qdo me thene titulli i kenges? na shave nan e moter :/
Mirë se ju gjej me përshëndetje të ngrohta nga një vend i ftohtë. kjo ishte "sharja". Është në gjuhën daneze dhe ja tërhoqi bashkëforumist nga i njëjti vend.
 

Gh0st

Anetar me halle!
Mirë se ju gjej me përshëndetje të ngrohta nga një vend i ftohtë. kjo ishte "sharja". Është në gjuhën daneze dhe ja tërhoqi bashkëforumist nga i njëjti vend.
Pershendetje,shume e kulturuar nice.. dmth sipas temes une i bie te them mire se na erdhe pershendetje te ftohta nga nje vend i ngrohte :p

P.S. se me vone pasi te iki ne hamerik do te them pershendetje te ngrohta nga nje vend i ftohte.

Shaka ;) kalofsh sa me mire mes nesh.. qendrim te kendshem :) uroj te kenaqesh dhe te gjesh veten shume shpejt :)
 

Desa

Temet nosce
Staf në FV.AL
Pershendetje,shume e kulturuar nice.. dmth sipas temes une i bie te them mire se na erdhe pershendetje te ftohta nga nje vend i ngrohte :p

P.S. se me vone pasi te iki ne hamerik do te them pershendetje te ngrohta nga nje vend i ftohte.

Shaka ;) kalofsh sa me mire mes nesh.. qendrim te kendshem :) uroj te kenaqesh dhe te gjesh veten shume shpejt :)
E kam lehtë të jem e kulturuar në mes njerëzve të kulturuar. Më mirë një përshëndetje e ftohtë se sa një sharje e nxehtë.;)
Përshëndetje.
 

Gh0st

Anetar me halle!
E kam lehtë të jem e kulturuar në mes njerëzve të kulturuar. Më mirë një përshëndetje e ftohtë se sa një sharje e nxehtë.;)
Përshëndetje.
Ate qe ofron do marresh.. ne c`do Rast! :) Kenaqesi :)
 
Top