Vatikani kundërshton papën në lidhje me shpëtimin e ateistëve

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Vatikani kundërshton papën në lidhje me shpëtimin e ateistëve

Menxi po pres me shku e me marre pjese ne tane ate gzim!

Allahu ta mundesofte :plak:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Vatikani kundërshton papën në lidhje me shpëtimin e ateistëve

Allahu ta mundesofte :plak:


Paj edhe mos me pranoft jam ka merzitna fort :hi: bile ma merr mendja qe edhe ti ke me lyp me kerkese te vecante me ndej me neve kendej :hi: ma beso se ka me tu merzite ai livadhi veq me lula :hmm::hmm:E di une te njof mire. Je iriq ti e iriqin qoje ne lula sa te dush se smundet me nejt pa therra :hi:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Vatikani kundërshton papën në lidhje me shpëtimin e ateistëve

Kitrrush, sic e sheh edhe vet, tema nuk eshte per humor. Ndaj, une per shkak t'respektit qe kam ndaj teje, edhe t'u pergjigja sincerisht. Ti mos baj dertin tim, mirru me ceshtjen tende. Tregohu me i matur dhe me i pjekur ne tema te tilla, te ka hije besom :viol:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Vatikani kundërshton papën në lidhje me shpëtimin e ateistëve

Kitrrush, sic e sheh edhe vet, tema nuk eshte per humor. Ndaj, une per shkak t'respektit qe kam ndaj teje, edhe t'u pergjigja sincerisht. Ti mos baj dertin tim, mirru me ceshtjen tende. Tregohu me i matur dhe me i pjekur ne tema te tilla, te ka hije besom :viol:

Me fal Lover, pse a te verteta jane ato qe ke shkruar me poshte???? Mua mu duk is humor i holle e thashe hajt t'bajme pak hajgare. Kerkoje falje qe nuk arrita me ju pershtat ketij cirkuzit tan. Ika. Diten e mire e bofsh! :hi:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Vatikani kundërshton papën në lidhje me shpëtimin e ateistëve

Kerkoje falje qe nuk arrita me ju pershtat ketij cirkuzit tan. Ika. Diten e mire e bofsh!

Ti ndoshta e quan cirkuz bindjen time, por duhet t'mendosh se ka te tjere qe ate pjesen tende e quajne Budallallek. T'pershendes, se ika edhe une :plazh:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Vatikani kundërshton papën në lidhje me shpëtimin e ateistëve

Ti ndoshta e quan cirkuz bindjen time, por duhet t'mendosh se ka te tjere qe ate pjesen tende e quajne Budallallek. T'pershendes, se ika edhe une :plazh:

Eshte bindje e jotja kjo. Pra cirkuzi i radhes!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Vatikani kundërshton papën në lidhje me shpëtimin e ateistëve

po pse ateistat po kerkojne ne shkojne ne parajse ??? s'e dija qe kishte ateista qe besonin ne kshu gjerash :eek:hh

komenti me me vend per mua :)... dhe une prandaj e solla shkrimin, pasi thoshte ne fund qe deklarata e tij ishte pershendet nga ateistat, mu duk kontradiktor me ate cka ateistet besojne :D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Vatikani kundërshton papën në lidhje me shpëtimin e ateistëve

Eshte bindje e jotja kjo. Pra cirkuzi i radhes!

Padyshim, e verteta e radhes :cool:
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Vatikani kundërshton papën në lidhje me shpëtimin e ateistëve

majmuna gjith andej lale majmuna :DE ju i patët tallur ata, sa që ajo tallje bëri që të harronin përkujtimin ndaj Meje, madje edhe qeshnit me ta. Mu'minun 110.

Ata që fenë e tyre e morrën tallje e lojë dhe të cilët i mashtroi jeta e dynjas. Sot, pra, Ne i harrojmë ata sikurse e patën harruar takimin e kësaj dite të tyre dhe, sikurse i refuzonin argumentet Tona!"A'raf 51.

 
Redaktimi i fundit:

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Vatikani kundërshton papën në lidhje me shpëtimin e ateistëve

Padyshim, e verteta e radhes :cool:

Lover a ki me nejt akoma kendej????

Se paku te shkoje ti therrase kalamajt e mos te te shkoje ty gjithe ky mundi huq.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Vatikani kundërshton papën në lidhje me shpëtimin e ateistëve

Lover a ki me nejt akoma kendej????

Se paku te shkoje ti therrase kalamajt e mos te te shkoje ty gjithe ky mundi huq.

Mu dhimte kitrrush me t'lan vet, qysh thash edhe ma heret. Sabis s'bon me ja prish :cool:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Vatikani kundërshton papën në lidhje me shpëtimin e ateistëve

Mu dhimte kitrrush me t'lan vet, qysh thash edhe ma heret. Sabis s'bon me ja prish :cool:

Keshtu eshte kur ta halitsh sabien keq. Mendon qe edhe gjyshi eshte si ai.

Lover, nje top ta dhashe andej, por kam pershtypjen se ti si femije i rritur ke qejf me lujt me dy topa ;)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Vatikani kundërshton papën në lidhje me shpëtimin e ateistëve

Citim;Pas deklaratave të papa Françeskut, se ateistët mund dhe duhet të bëjnë mirë dhe se kjo pastaj do t’i shpëtojë dhe se edhe vetë Jezusi i pranonte të pafetë për nxënës, nga Vatikani ka ardhur përmirësimi i fjalëve të tij. Sipas Vatikanit, Kisha edhe më tej beson se ateistët shkojnë në ferr.


ahhahahaha behen vertet qesharake kupolat fetare,,sidomos kur mallkojn e "KERCENOJN"...kjo tregon qe koha i ka len pas..psikollogjia njerzore ka filluar te perqafoj llogjiken me shume se.."PAGANIZMIN FETARE NJERZORE"..
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Vatikani kundërshton papën në lidhje me shpëtimin e ateistëve

Lover, nje top ta dhashe andej, por kam pershtypjen se ti si femije i rritur ke qejf me lujt me dy topa

U nise prej vetvetit sigurisht. Se plaku bohet si fmia kan than. Hajt se ti blej 2 topa mos ta nin :cool:
 
Top