• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vazhdo fjaline..... (Ta zgjasim sa me shume)

NGU

Wild child full of grace 💫
Dhe e vereu se kjo nk ishte shenje e mire, por...
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Por nuk hiqte dore , besonte ne fjalet e tij ,dhe i kalonte jeta ne iluzion ne pritje , vetem per nje mesazh ..
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Qe i kishte ardhur gabim dhe u shashtris...
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Dhe me pas kujtoi qe atje nk kishte det...
 

Baboon

83%
Sepse deti tjetërkund ishte dhe...
 

Baboon

83%
Me një pamje të heshtur
 

Baboon

83%
Dhe me pas kujton veten që po gënjen si derr pa ju dridh pupza qerpukut
 

Baboon

83%
... më pas harron gjithë këtë dialog absurd, vesh pantallonat dhe...
 
Top