Vdeo

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Pse qeshni me
????

Di dhe te vuaj un
Kam ndjenja
Sidomos pas pres 12 ? ate kutin do ja kisha kercit kokes po tme kishte lan me gisht ne goj
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Ti vec me dhune e ke ? dashurine
..do i bi grusht do i bi mkuti kokes do i flas i tjetri ?
Po kot nuk ja mbathin te gjith ?
Pse budallenj jan ato? Vec se sme besojne me shikim te pare. Intrigohen nga kafsha dhe pastaj i kap kriz inferioriteti
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Kshu plan par ashu duket dhe ikin ato ,por sdi pse thell thell mendoj je shume e soft dhe e ndjeshme ?
Ja e shef?
? Re dhe ti je kurth
And repeat, repeat to infinite ?

Cit. nje bukurosh: "ca tboj... mthuj ca tboj. Po te pershendeta sot, do me puthesh prap apo do me shash?" Finalen spo ta tregoj ?
E putha
E putha ... pse mos ta puthja.


Te nesermen si fola mo?1 muj me von burg. Shyqyr qe nuk e putha mo?
 

Guest

Antarë i Respektuar
Ja e shef?
? Re dhe ti je kurth
And repeat, repeat to infinite ?

Cit. nje bukurosh: "ca tboj... mthuj ca tboj. Po te pershendeta sot, do me puthesh prap apo do me shash?" Finalen spo ta tregoj ?
E putha
E putha ... pse mos ta puthja.


Te nesermen si fola mo?1 muj me von burg. Shyqyr qe nuk e putha mo?
Histori e nderlikur ?sdi ca keni bo
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Histori e nderlikur ?sdi ca keni bo
Hic. Spara flas shum...
Me priste perdit te rruga qe beja cdo mjes pak a shum si ky i videos ?
Nje dit qe binte shi, ishte pa cader. Me erdhi keq dhe u ktheva mbrapsh dhe e putha.
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Kjo jotja qenka me romantike . Ne shi me cader ?ta lagur
Vec pjesen e burgut se kuptova ?mos e puthe me zor ja fute me cader kokes
Jo ne fakt u bo takim i rregullt.
Pa fol fare
Kap puth dhe me shoqeronte.
Vetem qe varej nga humori...?

Pjesa e burgut: ishte rob i mir, cun per shpi ? endrra e cdo vjehrre
Te kishte frik nga nje buburrec si une ishte qesharake. Me ka ber te ndihem shum e keqe
 

Guest

Antarë i Respektuar
Jo ne fakt u bo takim i rregullt.
Pa fol fare
Kap puth dhe me shoqeronte.
Vetem qe varej nga humori...?

Pjesa e burgut: ishte rob i mir, cun per shpi ? endrra e cdo vjehrre
Te kishte frik nga nje buburrec si une ishte qesharake. Me ka ber te ndihem shum e keqe
Kjo po qeka dashuri ...e paske lon pa fjale cunin shkrete ? apo skishi koh me fol ngaqe rrinit duke u kiss .
Po puna humorit si ishte kur ishe humor tmire kiss kur ishe humor tkeq dru :p
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Kjo po qeka dashuri ...e paske lon pa fjale cunin shkrete ? apo skishi koh me fol ngaqe rrinit duke u kiss .
Po puna humorit si ishte kur ishe humor tmire kiss kur ishe humor tkeq dru :p
Pse i shkret? Puthjet i merrte ai
Skishte nevoj tme mbushte koken me fjale dashurie apo mesazhe ore e minut ?
Kur dilja me nerva, e shaja keq qe nga larg ose e shifja gjith inat dhe nuk afrohej. Tentonte te nesermen Hahahaha
Nje dit ma prezanton nje shoqe dhe me thot "ky amorja ime vdes per filma horror si ty. Sot hec me ne se do na bosh me qesh si di ti."

Shkova. Mora dhe nje shok me vete.
Eshte histori e trisht ne fakt hahahahaa
 

Guest

Antarë i Respektuar
Pse i shkret? Puthjet i merrte ai
Skishte nevoj tme mbushte koken me fjale dashurie apo mesazhe ore e minut ?
Kur dilja me nerva, e shaja keq qe nga larg ose e shifja gjith inat dhe nuk afrohej. Tentonte te nesermen Hahahaha
Nje dit ma prezanton nje shoqe dhe me thot "ky amorja ime vdes per filma horror si ty. Sot hec me ne se do na bosh me qesh si di ti."

Shkova. Mora dhe nje shok me vete.
Eshte histori e trisht ne fakt hahahahaa
I shkreti se mund ta kesh kafshu :p
?Kishte qen amorja shoqes ky .... ??
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
I shkreti se mund ta kesh kafshu :p
?Kishte qen amorja shoqes ky .... ??

Ncuq. Shum muj me von kjo pune.
U martun si perfundim.
4 vite me pas kthehem te ai qytet dhe e degjoj qe me therret si dikur nga larg. Se di sa me eshte lut... dhe pse ishte me te tjere.
E pash nga larg. I bona gishtin e mesit dhe u largova.
...e fillova tregimin me humor dhe po ndihem akoma me e keqe.
 

Guest

Antarë i Respektuar
Kur ben ca veprime dhe te bejn te ndihesh keq dmth qe je e mire :p i keqi se ka ate ndjesi .
E dija une je njeriu mire ti ,po ate gishtin e mesit pse ja bone ?
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Kur ben ca veprime dhe te bejn te ndihesh keq dmth qe je e mire :p i keqi se ka ate ndjesi .
E dija une je njeriu mire ti ,po ate gishtin e mesit pse ja bone ?
Epo ta puthja smundesha ?

Se di.
Un them qe je njeri i keq kur e din qe po gabon, dhe vazhdon te perseritesh te njejtat gabime me dhjetra here pa kuptuar as psene
 

Guest

Antarë i Respektuar
Epo ta puthja smundesha ?

Se di.
Un them qe je njeri i keq kur e din qe po gabon, dhe vazhdon te perseritesh te njejtat gabime me dhjetra here pa kuptuar as psene
Po mir kjo eshte ne natyren e njeriut.
Sic thote populli '' Vesi del me shpirtin'':p.
Sesht e lehte te heqesh dore nga ca gjera.
Pastaj ti sa her gabon pendohesh :p pastaj harron e ben prap te falet ?
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
E para punes shkruaje temen tamam se sdo te marrin seriozisht ?????????
E dyta u pa puna do mesoj bicikleten ?????????
 
Top