• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vdes këngëtari i njohur Prince

Milanisti

Larguar ✌👋
Titulli: Vdes këngëtari i njohur Prince

Prince, këngëtari i famshëm i Pop që u nda nga jeta pak ditë më parë mësohet se vuante nga AIDS dhe se kishte refuzuar mjekimin, pasi besonte se besimi në Zot do e shëronte një ditë.


Krijuesi i hitit ‘Purple rain’, u diagnostikua me AIDS 6 muaj më parë, por nuk pranoi të merrte mjekim sepse ishte dëshmitar i Jehova, shkruan National Enquirer.

Por deshmitare thone se, 57-vjecari ishte duke u përgatitur të vdiste, pasi dhe pesha që kishte ditët e fundit, ishte për të ardhur keq. Ai nuk fuste në gjë më asgjë, thonë burimet.

‘Doktorët i thanë se rruazat e kuqe të gjakut të Prince kishin rënë dukshëm dhe se po kështu dhe temperatura e trupit.

‘Fytyra ishte e verdhë dhe lëkura e qafës i varej totalisht ditët e fundit”, thonë dëshmitarët.

Ditën që vdiq ai kishte marrë dozë të lartë qetësuesish thanë njerëz të afërt pranë tij.

(d.b/BalkanWeb)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Vdes këngëtari i njohur Prince

S'e di c'ka per shaka. Gjthss lirikat e kengeve kane qene te papara!

Dearly beloved
We are gathered here today
To get through this thing called life
Electric word life
It means forever and that's a mighty long time
But I'm here to tell you
There's something else
The after world
A world of never ending happiness
You can always see the sun, day or night 'Cause in this life
Things are much harder than in the after world
In this life
You're on your own
--‪#‎Prince‬
 
Top