Veliaj: 800 ditë, 800 punë publike

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
22/06/2017

Veliaj: 800 ditë, 800 punë publike
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë bilancit të dy viteve punë në krye të bashkisë, deklaroi se në 800 ditë janë bërë 800 punë publike.

“ثshtë bërë punë fantastike në këto dy vite. Ne kemi përfunduar 800 punë publike në 800 ditët e administratës sonë në krye të bashkisë”, deklaroi Veliaj.

Kryebashkiaku shtoi se “vetëm me këtë motivim bëhet maksimumi”.

“Nëse do të vazhdojmë edhe dy vitet e ardhshme kështu, besoj se ditët më të mira për Tiranën janë ato që do të vijnë, jo ato që kaluan”, theksoi Veliaj.

/ Top Channel
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
800 banore ka Tirana mo, se une e dija "coku" 1 milione banore dhe papunesia ne Shqiperi "coku" 50% ne 3 milione banoret "qe ka"...

-Pse s'thoni qe jeni fantastike ju?!...
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
800 banore ka Tirana mo, se une e dija "coku" 1 milione banore dhe papunesia ne Shqiperi "coku" 50% ne 3 milione banoret "qe ka"...

-Pse s'thoni qe jeni fantastike ju?!...

Ne krahasim me ate qe ishte para tij qe per 4 vite trashi menderen ne karrige dhe sa shtoi pallatet.....ka bere plot pune dhe jo vetem ne qendren e Tiranes.
Inat ta kemi nga mengjesi ne darke, por punen qe ka bere sia mohojme dot!
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Ne krahasim me ate qe ishte para tij qe per 4 vite trashi menderen ne karrige dhe sa shtoi pallatet.....ka bere plot pune dhe jo vetem ne qendren e Tiranes.
Inat ta kemi nga mengjesi ne darke, por punen qe ka bere sia mohojme dot!


-A shkon, burri t'i kendoj burrit kete kenge?

 
Top