Vendi ku jetoni,me foto!

ardit_620

Antar Aktiv
athens
42247-Athens-night-view1.jpg
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Cascina

vend i harruar nga vet italjanet edhe pak
 

Зngjεll

___________
Parisi

mob343_1203357047.jpg

aff_image.asp.jpg

palais-royal-paris.jpg

paris-014-p020.JPG
 

gjakovarja

Antar Aktiv
Qe vendi ku jetoi Une....!

scaled.php
 
Last edited by a moderator:

gjakovarja

Antar Aktiv
Gjakova City...!!!

Gjakova_Naten.jpg

gjakova1bf9.jpg
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

spire_dublin_night.jpg
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

Paris-2.jpg


rubon139.jpg


air-tickets-to-paris.jpg


paris-france1.jpg


panorama-paris-p1060992.jpg
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

Holidays-to-Paris-Louvre-at-Dusk.jpg


800px-DSC00733_Notre_Dame_Paris_from_east.jpg


paris_by_night.jpg


France-Paris-Champs-Elysees.jpg


Paris-Montmartre.jpg


images
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

buro-club-paris-vendome-exterieur-2.jpg


BKG_53718_411664.jpg


0-paris_master.jpg


20356-004-21DBD200.jpg


Opera_Garnier_Grand_Escalier.jpg


Little-paris11.JPG


pantheon_paris.jpg


Paris-Notre-Dame.jpg


bateau-mouche_and_barges_on_the_seine_river_paris_france_photo_gov.jpg
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

images

images

images

...te kjo lagjia ketu e kam shtepine une:p
images

kjo qe ka nxjerr pak culon eshte komshija ime.....

images

ky eshte hoteli ku zakonishte shkoj :p
...mirsevini se eshte shume bukur ketej nga ne....
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Vendi ku jetoni,me foto!

bariiiiiiiiii.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

lungo mare dmth pergjate bregut te detit


ky plazhi quhet buke dhe domate :Dbariserish.jpg
[/URL]

ndersa kjo province vendit ku rri dmth te jugut te italise :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Vendi ku jetoni,me foto!

Modesti, qetesi, komoditet, ekskluzivitet dhe cfare eshte me e rendesishme freski :yahoo::yahoo::yahoo:
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

Republika e Kosoves / Prishtinë .... Bregu i Diellit .

 
Last edited by a moderator:

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

duomo_Pisa_notte.jpg


images


images


images


images


images


images


images


images


images


shtepia ku banoj.....
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

Tirana-by-night-0.jpg


kaq mjaftoheni apo doni dhe lagjen ta dini hihiihihihihiiih
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Vendi ku jetoni,me foto!

Simboli qyteti edhe pamja nga dritarja ime...realizuar ne 18 dhjetor 2010

131100_1640632387169_1577586235_31459692_5534941_o.jpg169756_1640615506747_1577586235_31459680_4353718_o.jpg
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

ja dhe disa nga une
 

InFeRnO

Antar Aktiv
Titulli: Vendi ku jetoni,me foto!

nycity.jpg
 
Last edited by a moderator:

Apsara

Anëtar i ri
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

Photo%20of%20New%20York%27s%20skyline%20at%20night  .jpg


[video]http://www.newyorkfastfacts.com/images/Photo%20of%20New%20York%27s%20skyline%20at%20night .jpg[/video]

Metropolitan_Museum_of_Art.jpg
 

RoXete

Legjende
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

acropolis_athens_greece_ert.jpg

ktu jetoj une
 
Last edited by a moderator:

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

16678903.jpg

Lagjia ku jetoj une , alidem , tiran
 

iLirjam

Antar i fv.al
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

essen1.jpg
 
Last edited by a moderator:

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Vendi ku jetoni,me foto!

images


images
 
Top