Vendi turistik me i vizituar?

Angel_Devil

Themelues i Forumit
me thene te drejten se di e di ti sweet
 

AjSi

...
Une mendoj se eshte apollonia e fierit....Ose Kalaja e Rozafes.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
jo me ska mundesi sbesoj se ka shume interes per keto vende
 

AjSi

...
Po apollonia se ska vend tjeter...ose edhe syri i kalter ne sarande....
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
ndoshta mali tomorrit eshte me i frekuentuar
 

prodigious

I perjashtuar
Kisha e Lacit. LOL
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Vendi turistik me i vizituar?

Nje eshte pika me e vizituar ne Shqiperi
Gjithe Shqiperia e ka si pike referimi LOL LOL :LOL:
Taivani1.jpg
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Vendi turistik me i vizituar?

Vendet e jugut nga deti, ama edhe Valbona e ca zonasiper po vizitohen kohet e fundit.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Vendi turistik me i vizituar?

se kush eshte, duhet te kekrojme ne google :p, nga ta dime neve mi:p, por se ke keni vizituar ju dhe ke mendojme se eshte eshte gje tjeter. Une them se nga shqipria mesme vizitohet kruja se eshte afer :D... vetem kam vizituar qytetet e rendesihme, por veriun se kam explore fare, vetem shkoder kam qene. kam sh qef te shkoj ne valbone, theth,tropoj,dhe n'jug ne vlore mqs kemi njohje :p...
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Vendi turistik me i vizituar?

Po ka plot vende kshu qe veshtire ti percaktosh...keni harru me permend dhe Dajtin.
 

Kila

VIP
Titulli: Vendi turistik me i vizituar?

Behet fjal per vendin me te vizituar per momentin apo gjate gjith kohes qe esht shpall vend turistik ?
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Vendi turistik me i vizituar?

Vend turistik rinasi ? Se dija

Aty kalojn turistet kur vijn me se shumti nga Australia,Anglia,Sh.B.A,Kina,Japonia... cdo zyrtar qe viziton Shqiperine Rinasin shkel.
Mund te shikosh Stjuardesat per turizem.
 

Kila

VIP
Titulli: Vendi turistik me i vizituar?

Aty kalojn turistet kur vijn me se shumti nga Australia,Anglia,Sh.B.A,Kina,Japonia... cdo zyrtar qe viziton Shqiperine Rinasin shkel.
Mund te shikosh Stjuardesat per turizem.
mbase........
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Vendi turistik me i vizituar?

Mendoj qe Durrsi.
 

MasteR

I'm offline
Pe: Vendi turistik me i vizituar?

JugPerendimi
 

cent

...Lontano
Titulli: Vendi turistik me i vizituar?

Jale (Himare)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Vendi turistik me i vizituar?

hahaha Bombi, Kila ka qene duke bere shaka, mos e beso :p....
 

Kila

VIP
Titulli: Vendi turistik me i vizituar?

akoma sqenka gjet mo so sweetzzinna na e trego se qenkemi injorante jo inteligjente
 

Kila

VIP
Titulli: Vendi turistik me i vizituar?

Butrinti , Ohri , Durresi , Kalaja Rozafes , Kalaja e Krujes , Qyteti muze i Gjirokastres , qyteti Muze i Beratit , qendra Historike Tiranes , Apollonia , Mali i Djatit , Syri i Kalter , Vlora , Saranda , uji i ftohte , Dhermiu bahh spo me kujtohen me u trasha :D
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Mendoj se vendet turistike me te vizituara ne Shqiperi jane:Shkodra,Lezha,Durresi,Korca,Fieri,Vlora,Saranda etj etj .
 
Top