Vera ka ardhur, ju si po e prisni ?

Vera tashme ka ardhur dhe ne femrat po pergatitemi per me te miren, cdo njera nga ne ne menyren e saj.
Images.jpg
Ka nga ato qe impenjohen per te ardhur ne forme, ka nga ato qe kujdesen per manikyrin dhe pedikyrin per ti pasur sa me te kuruar dhe te bukur, por ka dhe nga ato qe mendojne per shopping, per te rinovuar garderoben dhe te zgjedhin veshje me cool dhe trendy te sezonit.

Erdhi vera, ju cfare beni? Ja disa opsione te mundshme.

Diete, diete dhe diete: ne pranvere fillojme duke zbuluar pjeset e trupit dhe keshtu humbja e disa kileve eshte gjithmone gjeja me e mire.

Manikyre dhe pedikyr: kembet tona kane qene te mbyllura brenda kepuceve, ka ardhur koha te kujdesemi per to, manikyri, eleminimi i lekurave per ti bere sa me te bukura ato.

Masazhe drenuese: trupin tuaj e keni lene paksa mbas dore keto muaj? Me masazhe do te eleminoni celulitin duke e bere trupin tuaj me tonik dhe nje lekure te bute se mendafsh.

Kujdesi per lekuren: cerete, depilacion, krem hidratues, krem vetnxires keto jane nder produktet qe do tju duhen per te gjithe sezonin qe vjen. pa harruar dhe gjene me te rendesishme, sezon i ri, garderobe e re.ikub.al
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Vera ka ardhur, ju si po e prisni ?

Me te paren po e pres .......Me pak diete se ky dimet ka qen shume ushqyes.
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Vera ka ardhur, ju si po e prisni ?

Vera ka ardh por mendoj se kjo vert mund te jet nje nga ver-at me te dobta per mua skam asgje ne vij :D
 

MasteR

I'm offline
Pe: Vera ka ardhur, ju si po e prisni ?

Me kanatjere
 
Pe: Vera ka ardhur, ju si po e prisni ?

Me diet e pres dhe une ,dhe pse ndonjehere ...............e haroj dieten :p
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Vera ka ardhur, ju si po e prisni ?

Vallai se kam takuar akoma pse duhet ta pres kete veren une po te doj le te vije ajo
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Vera ka ardhur, ju si po e prisni ?

Diete edhe 2-3 ore ne palester dite per dite, u bem telef.
 

sensuu

sweet
Titulli: Vera ka ardhur, ju si po e prisni ?

ahahah mua gjysma e veres me shkon sezon.kam dy muaj sezon provimesh.........
po ato dite qe ngelen do i shfrytezoj ne maksimum......
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Vera ka ardhur, ju si po e prisni ?

Un po e pres krah hapur krejt se shef :p
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Vera ka ardhur, ju si po e prisni ?

diete diete diete pfffff i hate :( dimer e behar nje avas un vallai kete ver jam me e shendosh se kurr tani diet palester vrap not :(
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
Pe: Vera ka ardhur, ju si po e prisni ?

siper librave .-.
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Vera ka ardhur, ju si po e prisni ?

Une se kam pritur hiq :(
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Vera ka ardhur, ju si po e prisni ?

ca djete thote kjo me...vetem dushe thuaj 2 a 3 ne dite.
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Vera ka ardhur, ju si po e prisni ?

Nje nga gjerat me te zakonshme te veres dushi sic e tha dhe hardi siper 3 her ne dit dhe prap ste del sepse sa her del nga shpia e kthehesh behesh uje ne djers kshuqe duhet te besh dush prap para se te dalseh :D
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Vera ka ardhur, ju si po e prisni ?

si ngelet vetem tek djeta mor aman ju gocat tu henger barishte si lepuj edhe prape nuk jeni te kenqura???!!!......une e pres veren me krahe hapur edhe me stervitje (me te thene drejt nuk kame qene per dy jave fare) LOL
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Vera ka ardhur, ju si po e prisni ?

Une zakonisht vikendeve iku ne maje bjeshke, qe ta kem diellin me afer jush. Pushoj ne ato lendina, piskas, bertas
 

Elushe

Vogëlushe
Pe: Vera ka ardhur, ju si po e prisni ?

Me diete, me trajtime per floket e thonjte & me pergatitje per pushimet!
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Vera ka ardhur, ju si po e prisni ?

Mirë, me krahë hapur po e pres , si ç'do stinë e vitit. Kam filluar të ha më shumë për të qënë në formë .
 
Top