• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Veri..Jug? Diferenca?

Landa 1

Antarë i Respektuar
Jugu nuk ka alpe?
Pervec fushave bregdetare pergjate Adriatikut
E gjithe Shqiperia eshte vargmale

Te beses e te pabese ke kudo.
Zotrote qenke nga jugu , gjithashtu edhe une rrënjet i kam nga jugu, edhe se jam tre bezësh ne Tirane. Mendimi im , nuk thashë mereni ne konsideracion kete qe them .
 

elle

Chill
Kur vjen puna ne sjellje
Veriu skan sh respekt ndaj femrave
Jugu jan si tenja
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Se di sa komente mund te kem ne kete teme,por dikur jam munduar te jap i shpjegim,dicka e tille ne ide,qe njeriun e ben brumi ,karakteri,dija kultura ,dhe kjo nuk kushtezohet nga pozicioni gjografik.
Ndersa tani pas kaq vitesh,me duket nje teme e pa sens ta komentosh.
Kur ne diskutojme rreth disa dukurive te caktuara,ne le qe si kapercejme si koncepte te gabuara,por i hap fryme e regresit dhe polemikes duke dhene rendesi nje boshlleku, `diskutim koti`.
 
Top