• MirĂ«sevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Veri..Jug? Diferenca?

Landa 1

Antarë i Respektuar
Per mua mund te beni si te doni, forumi i juaji eshte , dhoh qe paska edhe tituj antaret , si ne kohen e monizmit . Kjo eshte DIFERENCA
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Akoma skeni taku ju ata te perendimit :rolleyes: gati, gati erresire jane :giggle:
 

Tripol

Dhe vjen nje dite..
Kjo veri jug eshte koncept gjeografik..mund te jete me e pershtatshme(mendimi im) termi gege- toske
 

N0

Ding Ding!
Kjo veri jug eshte koncept gjeografik..mund te jete me e pershtatshme(mendimi im) termi gege- toske
Te premtoj qe do ta nderroj po me dhe nje arsyetim te arsyeshem mbi temen meqe e paske kuptuar thelbin.
 

Tripol

Dhe vjen nje dite..
Te premtoj qe do ta nderroj po me dhe nje arsyetim te arsyeshem mbi temen meqe e paske kuptuar thelbin.
Te premtoj qe do te bej nje arsyetim shume te qarte..do e filloj nga koha mbreterise ilire..dardane..etj..deri sot..por shume shkurt
 

lovely

Anëtar i ri
TANI DIFERENCAT MBASE JANE KU NJOHIM KAQ THELLE E PASTAJ UN SJAM ZOTI
veriu eshte i bukur e me tradita plot , muzera per tu vizituar ,thethi per tu shijuar
jugu paksa me zemren grop si ma te bukur ne reliev e ne natyre me vizitore pafund ,ushqime deti e plot receta per tu pasur zili
 
Top